spektakl

Niemy Kelner

spektakl

Niemy Kelner

Niemy Kelner - Bilety na spektakl teatralny

"NIEMY KELNER

Kompania Teatralna zaprasza Państwa do pokoju w dziwnym hotelu z dwoma co najmniej dziwnymi gangsterami, gdy na zewnątrz zaczai się świat w postaci tajemniczego ""dyspozytora"". Jakże eksploatowany obecnie, zapowiadany już dawno przez Orwella, wszechobecny Wielki Brat.
Para typów podejrzanego autoramentu to intrygujący motyw zarówno filmowy jak i literacki. U Becketta: Vladimir i Estragon, u Quentina Tarantino? A proszę, chociażby w Pulp Fiction: pamiętacie taniec Travolty, psalmy głoszone przez Samuela L. Jacksona, czy też zegarek skrzętnie przechowany w-i po- ojcu Bruce'a Willisa..? Tarantino odrobił lekcje... my je sprawdzamy... wy ocenicie... dzięki bohaterom Niemego Kelnera, Benowi i Gusowi, Tarantino przedarł się wreszcie na scenę, tu, w Polsce.
Komedia, groteska, thriller- decyzja należy do Was.
Zapnijcie pasy... dbamy o Wasze bezpieczeństwo i poczucie humoru.

Autor: Harold Pinter
Reżyseria: Wojciech Malajkat

Obsada:
Piotr Szwedes
Mikołaj Roznerski
"

SPEKTAKL DLA WIDZÓW 18+

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Niemy Kelner

Sztuka mnie zawiodła, spodziewałem się czegoś innego. Myślałem, że będzie to kryminał zakręcony jak u Tarantino. Fakt, sztuka zakręcona, miejscami ciekawa, miejscami nudnawa. Na przyszłość wiem, że muszę bardziej wczytywać się w opisy i komentarze. Pozytywnie oceniam grę aktorską, ale to niestety mało, jak na 80 minut.
Bardzo fajna komedia. Świetna gra aktorów.
Doskonała gra aktorska. Warto obejrzeć spektakl, choć do pełni zachwytu daleko
Bardzo fajny i wesoły spektakl.
Super
Było mega. Swoje marzenie spełniłam i fajny spektakl serdecznie polecam fajni aktorzy i będę jedziła na inne wydarzenia z udziałem aktorów
Aleksandra 10.01.2022 11:56
Świetna sztuka
Świetna gra aktorska😉
Spektakl bardzo fajny, chwilami bardzo zabawny, gra aktorska pierwsza klasa, bardzo dobrze oglądało się obu Panów.

Polecane z kategorii spektakl