spektakl

Niespodziewany powrót

spektakl

Niespodziewany powrót

Niespodziewany powrót - Bilety na spektakl teatralny

Gąszcz różnych wątków, które splatają się w wyśmienitą komedię – to właśnie Niespodziewany powrót. Spektakl w gwiazdorskiej obsadzie – na scenie Olbrychski i Karolak – to doskonała rozrywka teatralna dla wymagającej widowni.

W Niespodziewanym powrocie Daniel Olbrychski wciela się w postać aktora, który ma zagrać króla Leara. Szczególna trema i wielkie nadzieje związane z podjęciem tak dużego aktorskiego wyzwania nie są Olbrychskiemu obce. W końcu sam mierzył się z nimi, kiedy grał główne role w spektaklach Szekspira.
Tłem dla aktorskich rozterek są skomplikowane relacje rodzinne – kłopoty z partnerami, rodzicami i dziećmi, które niezwykle bawią, jeśli tylko nas nie dotyczą!
Ważną postacią jest zwłaszcza syn głównego bohatera – w tej roli doskonale znany publiczności z wielu produkcji telewizyjnych i kinowych Tomasz Karolak. Aktor o dużym talencie komediowym z wejściem w postać też nie będzie miał problemu – w końcu synem jest od urodzenia!
Dokąd zabrną te wszystkie wątki? Jak będzie się układać relacja ojca z synem? Jest tylko jeden sposób, by przekonać się o tym wszystkim – trzeba się wybrać do teatru!

Obsada:
Daniel Olbrychski
Tomasz Karolak

Reżyseria:
Magdalena Łazarkiewicz

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Cieszyn

Recenzje i opinie: Niespodziewany powrót

Dwóch cudownych aktorów stworzyło dwie cudowne, sceniczne kreacje!Gorąco polecam
Było cudownie. Wzruszenie, śmiecj, łezka w oku. Pan Daniel jak zwykle bardzo dobry, wzruszający i zaskakująco energetyczny. Pan Tomasz jest zwierzęciem scenicznym. Autentyczny, energetycznyi już wiem, że czekam na kolejny z nim spektakl.
Świetna sztuka.... kunszt aktorski Panów Tomka i Daniela... 20/10 Sztuka przez DUŻE 'S', W mojej pierwszej trójce sztuk jakie widziałem. POLECAM BEZ DWÓCH ZDAŃ
świetna i pouczająca komedia
Chętnie poszedłbym jeszcze raz.
Świetna sztuka z głębokim przekazem, podana w zabawnej formie. Gra aktorska cudowna. Brawo! Bawiliśmy się świetnie!
Mistrzowski duet Olbrychskiego i Karolaka. Ważne kwestie odnoszące się do naszej egzystencji, tożsamości, wolności. Improwizacja poprowadzona w doskonały sposób. Magia teatru.
Bardzo Miły Spektakl . Super relacja i amtosfera

Polecane z kategorii spektakl