spektakl

Nigdy nie zakocham się

spektakl

Nigdy nie zakocham się

Nigdy nie zakocham się - Bilety na spektakl teatralny

Komedia miłosno - kryminalna autorstwa Cezarego Harasimowicza. Pełna pomyłek i zaskakujących zwrotów akcji, gdzie spryt miesza się z naiwnością, a pożądanie z nienawiścią.
Z londyńskiej galerii ginie słynny 46 karatowy brylant "Grot Kupidyna" warty 2 miliony funtów. Policja rozpoczyna śledztwo w tej sprawie. W hotelowym pokoju nr 21 (przypadkiem?) spotyka się Diana - kobieta z przeszłością i Ernest - mężczyzna po przejściach. Z czasem okazuje się, że obydwoje mają coś wspólnego z zaginionym brylantem. Na pozór przypadkowa znajomość wyjawia wyrafinowanie i przebiegłość bohaterów. Zagmatwana sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej kiedy między Dianą a Ernestem rodzi się uczucie.
Wartka akcja, inteligentne dialogi i nieprzewidywalność kolejnych wydarzeń to główne zalety sztuki. Oglądając Nigdy Nie Zakocham Się będziemy świadkami odwiecznej walki płci, gdzie każda ze stron chce udowodnić swoją wyższość. Jak zakończy się historia obcych sobie osób, które połączyła miłość....do brylantów? A może przeciwnie wygra namiętność?

Wystepują:

Grażyna Wolszczak
Jacek Poniedziałek / Piotr Gąsowski

Reżyseria: Grzegorz Chrapkiewicz
Scenariusz: Cezary Harasimowicz

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Nigdy nie zakocham się

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl