Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

spektakl

PLASTUSIOWY PAMIĘTNIK I PLAMY

spektakl

PLASTUSIOWY PAMIĘTNIK I PLAMY

PLASTUSIOWY PAMIĘTNIK I PLAMY - spektakl

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

„Plastusiowy pamiętnik i plamy” - Plastelinowy Plastuś zabiera Tosię do piórnikowego świata przyborów szkolnych, gdzie życie toczy się zupełnie spokojnie od lekcji do lekcji. Sytuacja diametralnie się zmienia wraz z pojawieniem się atramentowych plam, które pozostawił tajemniczy Jegomość. Plastuś wraz ze swoimi szkolnymi przyjaciółmi postanawia znaleźć winowajcę, który poplamił cały piórnik. Podróżując szlakiem atramentowych kleksów przybory szkolne z Plastusiem i Tosią na czele spróbują uratować swój piórnikowy dom. Czy uda im się dojść po granatowych plamach do celu? Jakie przygody czekają Plastusia i jego przyjaciół? Na te i inne pytania odpowiedzą Ci, którzy będą chcieli wraz z naszymi bohaterami przeżyć najbardziej zwariowaną przerwę szkolną. Niektórzy z Was przypomną sobie czasy kiedy nasi dziadkowie i babcie nosili szkolne mundurki, a do pisania zamiast długopisów używali stalówek. Produkcja Firmy PRYMART z Katowic.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: PLASTUSIOWY PAMIĘTNIK I PLAMY


Jak działają recenzje?
Wspaniały spektakl. 5-latek oglądał z zainteresowaniem, śmiał się z żartów i uczestniczył w zgadywaniu. Jest zachwycony i pyta, kiedy pójdziemy znów. Scenariusz przemyślany, gra aktorów zaangażowana, sceneria I kostiumy dobrze dobrane. Dziękujemy
Joanna K. 25.09.2023 22:46
Prosimy o więcej takich wydarzeń w naszym mieście dla najmłodszych, z udziałem tak zdolnych i wspaniałych aktorów. Dzieci zachwycone:)
MikiMati 25.09.2023 16:20
Spektakl zachwycił dzieci w wieku 8-9 lat. Polecam
MM 25.09.2023 09:20
Przedstawienie bardzo nam się podobało. Wielkie uznanie dla aktorów.
Gosia 25.09.2023 08:47
Polecam, dzieci zachwycone.
ud 25.09.2023 08:27

Polecane z kategorii spektakl