spektakl

"Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu" Teatr Na Dole, Warszawa - 26. Festiwal Zderzenie Teatrów

spektakl

"Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu" Teatr Na Dole, Warszawa - 26. Festiwal Zderzenie Teatrów

"Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu" Teatr Na Dole, Warszawa - 26. Festiwal Zderzenie Teatrów - Bilety na spektakl teatralny

Reżyseria: Joanna Szczepkowska

Obsada: Jan Jurkowski i Joanna Szczepkowska

Kiedy artysta podejmuje decyzję o wycofaniu ze świata, zaczyna się dochodzenie: czy to kwestia nieprzystosowania? Utraty talentu? Wyniosłości? I przede wszystkim: czy ma do tego prawo? Przywykliśmy do nieprzerwanej obecności gwiazd w przestrzeni medialnej, do ciągłych wiadomości na temat ich życia prywatnego i do konieczności bycia dostępnym dla widzów oraz dziennikarzy. Ale czy naprawdę jest to obowiązek artysty?

W autorskim spektaklu Joanny Szczepkowskiej, dojrzała kobieta przypadkowo spotyka młodego lidera ekstrawaganckiego zespołu muzycznego. Dla chłopaka wejście w świat bohaterki jest jak przekroczenie magicznego progu, za którym znajduje się nierealne doświadczenie i zaczyna wchodzenie w szaleństwo. Dwa zupełnie odmienne spojrzenia, dwie różne epoki i przede wszystkim – dwa pokolenia, koncertowo prowadzące ze sobą osobliwą grę, w której ścierają się dwie odmienne osobowości: samotna z wyboru i nieodnajdująca się we współczesnym świecie Marta oraz goniący za sukcesem, rozgłosem i ciągłym „dzianiem się” Piotr. Co wyniknie z tego spotkania? Jaką tajemnicę kryje Marta? I kim jest tytułowa Pelcia?

Czas trwania: 120 minut

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane