spektakl

Pół na pół

spektakl

Pół na pół

Pół na pół - Bilety na spektakl teatralny

Pół na pół - spektakl w reżyserii Wojciecha Malajkata

Obsada: Piotr Polk oraz Piotr Szwedes
Reżyseria: Wojciech Malajkat

Komedia nad wyraz kryminalna.. Prawie farsowa forma spektaklu wypełniona jest problemami naprawdę dużego kalibru. Świetnie napisane, błyskotliwe i zabawne dialogi, wyraziście nakreślone postacie. Piętrowe kłamstwa, zwroty akcji i mnóstwo humoru.

Realizacja życiowych planów i marzeń dwóch braci Roberta i Dominika stoi pod znakiem zapytania, dopóki... żyje ich matka. Wbrew pozorom bracia nie są wcale bezdusznymi potworami czyhającymi na śmierć swej rodzicielki i spadek. Rzeczywistość przedstawiona w komedii jest skomplikowana, ale historia relacji łączącej braci z matką jest opowiedziana w sposób przewrotny i bardzo... śmieszny. Obok śmiechu znajdzie się też miejsce dla napięcia i grozy godnych mistrza gatunku ? Alfreda Hitchcocka. Reżyser Malajkat i dwóch aktorów Polk i Szwedes nie biorą jeńców.

Tekst został przetłumaczony na portugalski i angielski, w marcu 2014 odbyła się premiera w Nowym Jorku, W listopadzie w Nowym...Sączu. Hiszpańską wersję sztuki obejrzało już ponad 500.000 widzów. IDZIEMY NA REKORD, CHODŹCIE Z NAMI !

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Pół na pół

Polecam, sztuka zabawna, aktorzy przedni, temat życiowy i po reakcjach publiczności stale aktualny :)) Bardzo dobry wieczór.
Bardzo ciekawy spektakl. Polecam
Było super. Tak świetnego czarnego humoru nie widziałam dawno. Piotr Polk i Piotr Szwedes - rewelacja.
Wspaniały spektakl wspaniali aktorzy !!!
Świetna gra Aktorów, a sztuka pełna czarnego humoru okraszonego dobrą grą słów. Ponadto, macie w Strumieniu piękny UEten ośrodek kultury.
Superowa zabawa
Duża dawka humoru , bardzo dobry relaks .
Bardzo przyjemnie spędzony wieczór, polecam
Spektakl bardzo udany. Humor i gra aktorska na świetnym poziomie
Fantastyczny spektakl! Polecam gorąco!
Miejsce i organizacja bez zarzutu. MGOK się spisał. Co do samej sztuki uważam, że mocno przeciągnięta. Wiele razy powtarzane te same teksty i żarty. 2h to za dużo by dzielić spadek i się kłócić. Druga część lekko niesmaczna.. No i fakt, że reżyser się nie pojawił też na minus. Jego nazwisko na plakatach przyciągnęło publikę małego miasteczka i wielu ludzi liczyło na zobaczenie Pana Malajkata na żywo.
Było świetnie, dwaj panowie dali radę Polecam
Fantastyczny występ. Oby więcej takich spektakli!
Scenariusz woła o pomstę do nieba.Można byłoby się czasem nawet uśmiechnąć gdyby nie te wulgaryzmy (one są potrzebne by młodzi się śmiali?).Na starszych to nie działa.Podziwiam ,że starsi wiekiem aktorzy mogli w czymś takim zagrać (chyba, że nie mają matek?)
Świetnie spędzony czas!!
Bardzo przekonywującą gra aktorów. Dość osobiste dla mnie tematy😉
śWIETNA SZTUKA, ZNAKOMITA GRA AKTORSKA, PUBLICZNOŚĆ ŚWIETNIE SIĘ BAWIŁA, SZTUKA Z HUMOREM!
Świetny spektakl. Fantastyczni aktorzy.
Super sztuka 🤩 aktorzy dali z siebie wszystko!
Genialne przedstawienie! Chętnie obejrzałabym jeszcze raz. Świetna gra, dialogi, dużo śmiechu. Kapitalne
Super spektakl. Polecam. Każdemu, kto lubi czarny humor.
Justyna k. 08.11.2021 09:42
Gra aktorska super
Fantastyczni aktorzy, wspaniała gra aktorska, spora dawka humoru i dobrej zabawy. Szczerze polecam!
Udało nam się załapać na kończące się bilety i mimo, że przygodę z teatrem postanowiliśmy dopiero zacząć to jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Spędziliśmy fantastycznie czas w przezabawnej atmosferze. Polecamy ! ;)
Wieczór w towarzystwie dwóch przystojnych panów był bardzo miły, chociaż temat był bardzo życiowy Dobra zabawa - polecam.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl