spektakl
Pomoc domowa NT

spektakl

Pomoc domowa NT

Pomoc domowa NT - Bilety na spektakl teatralny

Pomoc domowa NT | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

„Pomoc domowa" Marca Camolettiego to swobodna kontynuacja kultowego spektaklu „Boeing Boeing” tego samego autora. Tym razem doświadczona w męsko - damskich przygodach rubaszna pokojówka musi zmierzyć się w nowym miejscu pracy z kolejnymi wyzwaniami. Nadia to prawdziwy agent w spódnicy, która wszystko wie, wszystko widzi i wszystko ma pod kontrolą. Czy u nowych pracodawców uda jej się rozplątać sercowe kłopoty swoich gospodarzy? Może okazać się to niezwykle bo... każde z nich potajemnie rozpoczyna namiętny romans. Misją Nadii jest utrzymać w sekrecie ich gorące przygody – misją o tyle trudną do wykonania, że wszystko dzieje się w mieszkaniu spokojnego i zgodnego na pozór małżeństwa. Ale nic nie jest niemożliwe dla zaprawionej w bojach pomocy domowej! Znakomita adaptacja Bartosza Wierzbięty, reżyseria uwielbianego w Słupsku Alberta Osika oraz Magdalena Płaneta w tytułowej roli to gwarancja świetnej zabawy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Świetna komedia, obsada. Jestem pod wielkim wrażeniem polecam wszystkim moim znajomym.
Rewlacyjna sztuka. Mnóstwo smiechu.
Sztuka wyśmienita, natomiast brak klimatyzacji w teatrze przy pełnym obłożeniu w ciepły i słoneczny dzień zdecydowanie nie daje w pełni skupić się na oglądaniu i odbierać pełni wrażeń.
Znakomity spektakl, choć duchota na sali straszliwie dokuczliwa. Z niecierpliwością czekamy na nową siedzibę NT.
Spektakl wspaniały, ale ta duchota w teatrze to masakra. Można by było pomyśleć o klimatyzacji
Spektakl jak zawsze komedie świetny. Polecam
super zabawa i beka śmiechu, polecam wszystkim
Genialna Pomoc Domowa. Gra aktorska tytułowej postaci rewelacyjna. Czeka się na jej postać na scenie. Od ręki kupiłam olejne wejściówki na prezenty dla bliskich, z którymi koniecznie chciałam podzielić wrażenia. Polecam
Bardzo inteligentne dialogi, świetnie zagrane role przypominające o codzienności. Polecam
Bardzo mile spędzony czas! Polecam!
Rewelacyjny spektakl!
Znakomity spektakl. Uśmiałam się do łez. Doskonała zabawa i wspaniali aktorzy. Przezabawne dialogi,po prostu trzeba to zobaczyć. Polecam gorąco.
Doskonała gra aktorska! Inteligentny humor rozbawi każdego.
Świetna sztuka. Ubaw po pachy :) Pomoc domowa- rewelacja..
Spektakl jest super, polecam!
Dwie godziny spędzone w Nowym Teatrze w Słupsku dają możliwość pełnego zrelaksowania się i wyśmiania do woli. Nic dziwnego, że całkiem spora widownia Teatru zapełniona była do ostatniego miejsca, w czasie spektaklu publiczność reagowała bardzo żywiołowo, a na zakończenie nagrodziła aktorów długotrwałą "standing ovation". Jak zwykle świetna gra wszystkich aktorów, przede wszystkim Magdaleny Płanety, która wcieliła się w rolę pomocy domowej.
ŚWIETNY SPEKTAKL! :-) Pełna humoru sztuka, z rewelacyjną kreacją stworzoną przez tytułową Pomoc Domową! Owacje na stojąco powinny być tego dowodem! ;-)
Spektakl godny polecenia , odprężający , relaksujący , poprawiajacy nastrój . Jedyne, do czego mogę się przyczepić , to zmiana aktorki pierwszoplanowej. Pomoc domowa z pierwszej części była dużo barwniejsza, choć TA również była świetna i dawała radę . Polecam :)
Sztuka super! Bardzo dobrze się bawiłam! Jedyny minus to małe i wąskie fotele w teatrze. Gorzej jak w klasie turystycznej w samolocie..
Jak zawsze w naszym teatrze- rewelacja. Rozrywka dla każdego. Polecam.
Już dawno tak się dobrze nie bawiłam. Sztuka świetna. Duża dawka dobrego humoru. Mile spędzony czas, dziękuję

Polecane