spektakl

Pomoc domowa NT

spektakl

Pomoc domowa NT

Pomoc domowa NT - Bilety na spektakl teatralny

Pomoc domowa NT - Gdańsk Scena Teatralna w Domu Technika NOT | Kupuj Bilety Online

„Pomoc domowa" Marca Camolettiego to swobodna kontynuacja kultowego spektaklu „Boeing Boeing” tego samego autora. Tym razem doświadczona w męsko - damskich przygodach rubaszna pokojówka musi zmierzyć się w nowym miejscu pracy z kolejnymi wyzwaniami. Nadia to prawdziwy agent w spódnicy, która wszystko wie, wszystko widzi i wszystko ma pod kontrolą. Czy u nowych pracodawców uda jej się rozplątać sercowe kłopoty swoich gospodarzy? Może okazać się to niezwykle bo... każde z nich potajemnie rozpoczyna namiętny romans. Misją Nadii jest utrzymać w sekrecie ich gorące przygody – misją o tyle trudną do wykonania, że wszystko dzieje się w mieszkaniu spokojnego i zgodnego na pozór małżeństwa. Ale nic nie jest niemożliwe dla zaprawionej w bojach pomocy domowej! Znakomita adaptacja Bartosza Wierzbięty, reżyseria uwielbianego w Słupsku Alberta Osika oraz Magdalena Płaneta w tytułowej roli to gwarancja świetnej zabawy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
19.01.2020, 16:30 Scena Teatralna w Domu Technika NOT
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje

Rewelacja 🤣😁😃
Bardzo fajna komedia. Zagrana przez aktorów świetnie, z werwą. Nie tylko ja, ale i cała widownia bawiła się doskonale. Polecam .
Wspanialy spektakl. Śmiechu co nie miara! Bardzo polecam. Dawno tak sie nie bawilam dobrze. Świetna obsada aktorska, super fabula. Polecam!
Rewelacja, ubaw po pachy POLECAM ;-)
Spektakl bardzo, bardzo fajny, chętnie zobaczył bym go ponownie jednak w innym teateze, jeśli masz nawet lekką klaustrofobię nie radzę, siedzenia są tak niesamowicie ciasno ustawione, no mieliśmy ochotę wyjść z żoną tuż po zajęciu miejsc - za komfort należy się zero gwiazdek.
lekka, śmieszna sztuka, taka aby się zresetować po dniu pracy, polecam niebyt wymagającym osobom
Spektakl przyjemny, lekki, pełen dowcipu, nie można się nudzić, 2 godziny świetnej zabawy. Polecam
Duża dawka humoru. Świetna gra aktorska.
Bardzo dobrze przygotowane przedstawienie, świetni aktorzy. Mile spędzony czas. Podziękowanie dla organizatorów przedstawienia za przychylne i pozytywne rozwiązanie problemu wynikającego z naszego niedopatrzenia związanego z pomylonej daty przybycia na spektakl. Zostaliśmy sprawnie i pozytywnie załatwieni za co jeszcze raz dziękuję.
Super spektakl! Świetna gra aktorów. Doskonały relaks . Trafny wybór na listopadowy wieczór żeby poprawić sobie samopoczucie.
sztuka rewelacyjna. mąż był dwa razy.
Świetne przedstawienie. Już dawno tak się nie uśmiałam. Fantastyczna gra aktorów. Rewelacyjne, pełne humoru teksty. BRAWO!!!
Lekka, przyjemna i zabawna komedia. "Boeing boeing" niestety nie przebija, ale mimo wszystko daje się odczuć podobny klimat sztuki. Polecam!
Wszystko cudownie,polecam
REWELACJA !!!! Naprawdę, jeszcze NIGDY PRZENIGDY nie bawiłam się tak wyśmienicie na żadnym ze spektakli, jakie miałam okazję widzieć. Mistrzowskie zagranie :)
Zabawna komedia, bardzo mi się podobał spektakl
Gorąco polecam popłakałem sie ze śmiechu
Wspaniały spektakl pełen humoru zarówno językowego jak i sytuacyjnego. Polecam.Można się zrelaksować i pozytywnie naładować energią . Brawa dla aktorów szczególnie dla Nadii, Pszczółki, Marka i Gucia oczywiście.
Wspaniała sztuka. Fantastycznie zagrana przez aktorów. Świetnie się bawiliśmy. Z chęcią poszlibyśmy jeszcze raz.
Świetna komedia, obsada. Jestem pod wielkim wrażeniem polecam wszystkim moim znajomym.
Rewlacyjna sztuka. Mnóstwo smiechu.
Sztuka wyśmienita, natomiast brak klimatyzacji w teatrze przy pełnym obłożeniu w ciepły i słoneczny dzień zdecydowanie nie daje w pełni skupić się na oglądaniu i odbierać pełni wrażeń.
Znakomity spektakl, choć duchota na sali straszliwie dokuczliwa. Z niecierpliwością czekamy na nową siedzibę NT.
Spektakl wspaniały, ale ta duchota w teatrze to masakra. Można by było pomyśleć o klimatyzacji
Spektakl jak zawsze komedie świetny. Polecam
super zabawa i beka śmiechu, polecam wszystkim
Genialna Pomoc Domowa. Gra aktorska tytułowej postaci rewelacyjna. Czeka się na jej postać na scenie. Od ręki kupiłam olejne wejściówki na prezenty dla bliskich, z którymi koniecznie chciałam podzielić wrażenia. Polecam
Bardzo inteligentne dialogi, świetnie zagrane role przypominające o codzienności. Polecam
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Gdańsk inne wydarzenia