Recenzje
Pomoc domowa NT

Recenzje

Pomoc domowa NT

1 2
Świetna komedia, obsada. Jestem pod wielkim wrażeniem polecam wszystkim moim znajomym.
Rewlacyjna sztuka. Mnóstwo smiechu.
Sztuka wyśmienita, natomiast brak klimatyzacji w teatrze przy pełnym obłożeniu w ciepły i słoneczny dzień zdecydowanie nie daje w pełni skupić się na oglądaniu i odbierać pełni wrażeń.
Znakomity spektakl, choć duchota na sali straszliwie dokuczliwa. Z niecierpliwością czekamy na nową siedzibę NT.
Spektakl wspaniały, ale ta duchota w teatrze to masakra. Można by było pomyśleć o klimatyzacji
Spektakl jak zawsze komedie świetny. Polecam
super zabawa i beka śmiechu, polecam wszystkim
Genialna Pomoc Domowa. Gra aktorska tytułowej postaci rewelacyjna. Czeka się na jej postać na scenie. Od ręki kupiłam olejne wejściówki na prezenty dla bliskich, z którymi koniecznie chciałam podzielić wrażenia. Polecam
Bardzo inteligentne dialogi, świetnie zagrane role przypominające o codzienności. Polecam
Bardzo mile spędzony czas! Polecam!
Rewelacyjny spektakl!
Znakomity spektakl. Uśmiałam się do łez. Doskonała zabawa i wspaniali aktorzy. Przezabawne dialogi,po prostu trzeba to zobaczyć. Polecam gorąco.
Doskonała gra aktorska! Inteligentny humor rozbawi każdego.
Świetna sztuka. Ubaw po pachy :) Pomoc domowa- rewelacja..
Spektakl jest super, polecam!
Dwie godziny spędzone w Nowym Teatrze w Słupsku dają możliwość pełnego zrelaksowania się i wyśmiania do woli. Nic dziwnego, że całkiem spora widownia Teatru zapełniona była do ostatniego miejsca, w czasie spektaklu publiczność reagowała bardzo żywiołowo, a na zakończenie nagrodziła aktorów długotrwałą "standing ovation". Jak zwykle świetna gra wszystkich aktorów, przede wszystkim Magdaleny Płanety, która wcieliła się w rolę pomocy domowej.
ŚWIETNY SPEKTAKL! :-) Pełna humoru sztuka, z rewelacyjną kreacją stworzoną przez tytułową Pomoc Domową! Owacje na stojąco powinny być tego dowodem! ;-)
Spektakl godny polecenia , odprężający , relaksujący , poprawiajacy nastrój . Jedyne, do czego mogę się przyczepić , to zmiana aktorki pierwszoplanowej. Pomoc domowa z pierwszej części była dużo barwniejsza, choć TA również była świetna i dawała radę . Polecam :)
1 2