dla dzieci
Teatralny Poranek Najnaja - Spektakl BABALOON

dla dzieci

Teatralny Poranek Najnaja - Spektakl BABALOON

Teatralny Poranek Najnaja - Spektakl BABALOON - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Teatralny Poranek Najnaja - Spektakl BABALOON - Rybnik Dom Kultury w Rybniku - Chwałowicach | Kupuj Bilety Online

BABALOON

Bohaterami spektaklu Teatru PETI są Gaga i Guga , które to wśród balonowej i kolorowej przestrzeni znajdują biały balonik „bez powietrza”. Pomimo jego  inności postanawiają się nim zaopiekować. Biały balonik w końcu nabiera sił i próbuje latać, ale ciągle mu czegoś brakuje. A dlaczego ? Bo ciągle marzy, marzy  o podróży ….

Baballoon to podróż aż do chmur. To wspólna zabawa w odkrywanie świata. 

A o czym jest to przedstawienie? To zależy od tego, kto je ogląda. Każdy z pewnością wyczyta z niego inną historię - zabawę dwóch przyjaciółek, przygodę powietrzną, historię rozwijającej się relacji, odwagi i lęku.

Baballoon powstało z myślą o najnajmłodszych widzach teatralnych, czyli dzieciach w wieku od 1 do 5 lat. Specjalnie dla nich stworzono bezpieczną, przytulną i komfortową przestrzeń, w której będą mogły poczuć się zupełnie swobodnie, być nie tylko widzami, ale gośćmi. Jednym z głównych założeń przedstawienia jest stymulowanie i rozwijanie dziecięcej wyobraźni i kreatywności. Baballoon jest przedstawieniem otwartym na interakcję i spontaniczność widzów, w którym artyści pragną twórczo przetwarzać, a nie ograniczać ekspresję dzieci. Ogromna otwartość aktorów na reakcje widzów, muzyka, delikatne światło a przede wszystkim balonowa scenografia, pozwolą widzom w każdym wieku poczuć się przyjemnie i magicznie.

 

Program skierowany dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat, odbywa się na scenie - obowiązuje obuwie zamienne!

Bilety - to jedyne 10 zł/os

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Rybnik

Recenzje

Na przedstawienie zabrałam córki: 13 mies i 3 lata. Piękne opowiadanie! Dzieciaki zadowolone! Polecam !

Polecane

Rybnik inne wydarzenia