Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

spektakl

„Rozkłady jazdy”

spektakl

„Rozkłady jazdy”

„Rozkłady jazdy” - spektakl

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

„Rozkłady jazdy” to arcyzabawna sztuka teatralna najpopularniejszego czeskiego reżysera, Petra Zelenki, w której łączą się tradycja najlepszej farsy angielskiej z inteligentnym i nastrojowym czeskim humorem.

Czy praca i miłość muszą się wykluczać? A rozwód i miłość? A praca i rozwód?
Takie okropnie trudne pytania mogą niejednego przyprawić o zawrót głowy - a co dopiero, jeśli czyjaś głowa nie współpracuje do końca z ciałem. Bo tak właśnie funkcjonuje główny bohater spektaklu "Rozkład jazdy", cierpiący na ewidentny niedobór uwagi, Sebastian. Ale chyba jeszcze gorzej ma jego była żona, Hania, która właśnie usiłuje nadludzkimi siłami doprowadzić do wystawienia sztuki "Chińczycy", w której oprócz nich samych, gra także Borys, jej obecny narzeczony! A może najbardziej cierpią na tym "Chińczycy", niegdyś sztuka na siedem osób - dziś - zdaje się - że na trzy, ale tego chyba już nikt tak do końca nie jest w stanie określić.
Czy kiedy wszystko się wali, należy zachować spokój, czy może powinno się śmiać? A może płakać?

Taką wybuchową mieszankę prawdziwych emocji wywołać może tylko prawdziwie czeski humor reżysera, Petra Zelenki w połączeniu z precyzyjną teatralną matematyką geniusza farsy, Michaela Frayna.
Zapraszamy na spektakl, na którym wydarzyć się może wszystko...!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Otwock

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: „Rozkłady jazdy”


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl