spektakl

Russian National Ballet - Kostroma

spektakl

Russian National Ballet - Kostroma

Russian National Ballet - Kostroma - Bilety na spektakl teatralny

Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt przedstawić Państwu ponownie jeden z najlepszych zespołów świata – RUSSIAN NATIONAL BALLLET KOSTROMA . Pomimo, że zespół na światowych scenach występuje od dawna to Polskę odwiedzi dopiero po raz trzeci, w listopadzie 2021 r. Zespół ten to najlepsza wizytówka rosyjskiej sceny na równi z baletem Moisiejewa i Bieriozką.

Zespołem kierują wielcy artyści światowych scen: Elena i Yury Tsarenko oraz Maria Veshkina, a główną ideą, jak im przyświeca jest kultywacja tradycji i wychowywanie młodych pokoleń w szeroko pojętej kulturze i tolerancji.

Nowy program prezentowany przez RUSSIAN NATIONAL BALLET KOSTROMA, zawiera oprócz tradycyjnych tańców i muzyki z Rosji również wspaniałe opracowania kultury Chin, Grecji, Węgier, Norwegii, Kuby i Irlandii, pokazanej przy pomocy różnych technik scenicznych. Połączenie lirycznych szkiców z elementami baletu klasycznego, starożytnej epopei rosyjskiej oraz tańca współczesnego ukazuje wspaniałe dziedzictwo wielu pokoleń i narodów. Na scenę wyjdzie 50 wybitnych artystów z niezliczoną ilością kolorowych kostiumów i rekwizytów – to będzie wielkie, niepowtarzalne show, niezapomniana wycieczka po kilku kontynentach. Feria barw i bogactwo dźwięków przeniosą Państwa w inny świat, to będzie niezwykła podróż w czasie, liryczna i nostalgiczna a zarazem ekspresyjna i pełna wigoru. GWARANTUJEMY WSPANIAŁE PRZEŻYCIA.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Otrębusy

Brak wydarzeń w: Otrębusy

Recenzje i opinie: Russian National Ballet - Kostroma

Cudne widowisko. Niesamowici artyści i ich stroje. Warte obejrzenia!
Ten spektakl, to po prostu bajka! Cudowne i godne polecenia wszystkim - małym (była ze mną 5 letnia wnuczka) i dużym. GORĄCO POLECAM!!!!!!!!!!!
swietny i perfekcja.warto zobaczyc.
ryszard-43wp.pl 26.11.2018 14:33
Pięknie. Bogactwo kolorów, ruchu, niezapomniane wrażenia zmysłowe.
Kropak@interia.pl

Polecane z kategorii spektakl