spektakl

Russian National Ballet Of Siberia Krasnojarsk

spektakl

Russian National Ballet Of Siberia Krasnojarsk

Russian National Ballet Of Siberia Krasnojarsk - Bilety na spektakl teatralny

Od brzegów lodowatego Morza Arktycznegoaż do gór Sajanów dumnie toczy swoje wody majestatyczna rzeka Jenisej wśród niezwykle malowniczych, przepięknych krajobrazów . Ta niespotykana syberyjska aura stała się źródłem inspiracji dla Krasnojarskiego Towarzystwa Tańca, które przy pomocy choreografii przekazuje światu własną kulturę, literaturę i sztukę, czyli duchowe bogactwo Syberii.

Sztuka oparta na fundamentach historycznych i otaczającej natury jest wieczna a inspiracje praktycznie niewyczerpalne – czego dowodem jest Russian National Ballet of Siberia - Krasnojarsk, którego repertuar jest jak obraz namalowany ręką wielkiego artysty, obdarzonego nie tylko talentem, dobrym gustem i kreatywnością, ale również niewyczerpalną studnią wyobraźni. Takim artystą - wizjonerem był założyciel Zespołu Mikhaił Godenko. Który potrafił połączyć tradycję z nowoczesnymi formami artystycznego przekazu. Do dziś się mówi, że ”potrafił wplatać muzykę w w tkaninę tańca” - to wyraz najwyższego uznania widzów z ponad 60 krajów świata, gdzie Zespół dotychczas występował.

Russian National Ballet of Siberia Krasnojarsk z niezwykłą starannością projektuje kostiumy sceniczne, bo to one pomagają widzom uświadomić ideę choreografa, to one dodają wykonywanym tańcom ekspresji i kolorytu, to one podkreślają mistrzostwo artystów i oryginalność kompozycji.

Zespół wykonuje ponadczasowe tańce, wśród nich prawdziwe perełki: ,,Moja Syberia” , Krasnojarskie wesołe melodie”, „ Taniec Kozaków”, W dół ulicy”, „ Przy studni”, „ Taniec męski ” i wiele innych entuzjastycznie odbieranych kompozycji.

Dla podkreślenia wielkiego kunsztu Russian National Ballet of Siberia - Krasnojarsk przytoczymy kilka recenzji prasowych: Meksyk – jednym słowem - „BAJKA”, Hiszpania ( ABC ) - ,, FANTASTYTCZNY, PORYWAJĄCY, REWELACYJNY”, Francja ( France soir): „OBJAWIENIE, Paryżanie nigdy nie widzieli takiego śmiałego ducha”, USA ( Washington Post) - „ żadne słowa nie wyrażą głębokiego wrażenia wywieranego przez cudownych profesjonalistów”.

Występy Russian National Ballet of Siberia – Krasnojarsk są nie kończącym się pasmem sukcesów na całym świecie, jego popularność wciąż rośnie.

W lutym 2022 roku będziemy mogli w Polsce uczestniczyć w serii koncertów Russian National Ballet of Siberia -Krasnojarsk, to będzie wielkie duchowe przeżycie, ujrzymy sławnych artystów w przepięknym programie inspirowanym odległą syberyjską Kulturą przy niezwykle melodyjnej muzyce.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Kraków

28.02.2022, 19:00 Opera Krakowska
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje i opinie: Russian National Ballet Of Siberia Krasnojarsk

Niesamowite wydarzenie - super artyści , wszystko na najwyższym poziomie ,; warto było zobaczyć , pozdrawiam
niesamowite wrazenia... Artysci maja ogromny szacunek do widza i daja z siebie na scenie wszystko... Piekny wystep,... warto obejrzec
Występujący to niezaprzeczalnie profesjonaliści. Punktualni i z uśmiechem na twarzy. Jednak wystep z baletem miał mało wspólnego. Była to raczej rewia cyrkowa, gdzie przy okazji znaleźli się cyganie.
Występ bardzo dynamiczny, żywiołowy z nutką humoru. Piękne stroje, doskonałe wykonanie. Naprawdę warto było iść na tak doskonały występ.
Co do występu Baletu - tylko jak najlepsze słowa. Uczta dla duszy i ciała. Natomiast pamiętam, że kupując bilet przez stronę biletyna.pl wiekszośc miejsc była niedostępna. W czasie koncertu okazało się, że było sporo wolnych miejsc, szczególnie bliżej sceny.
Ten bajeczny i kolorowy występ na długo zapadnie w mojej pamięci. Artyści pokazali prawdziwą "rosyjską szkołę baletu", perfekcyjnie wykonane układy z poczuciem humoru, misternie szyte stroje. Brawo! Brawo!
Bogactwo strojów estradowych, urozmaicony repertuar, piękna muzyka, dowcip.
Dech zapiera z wrażenia! Cudowne wydarzenie. Liczna i perfekcyjnie przygotowana obsada. Sprawnością fizyczną, koordynacją przekraczali granice ludzkich możliwości. Do tego przepiękne stroje i choreografia. Ceny biletów relatywnie baaardzo umiarkowane. Gorąco polecam!!! Szkoda, że mogę dać maksymalne pięć gwiazdek!
Cudowne przedstawienie i perfekcyjne wykonanie
Przepięknie !
Dynamika,charyzma, piękne stroje, wspaniali tancerze.

Polecane z kategorii spektakl