spektakl

SPEKTAKL: OSADZENI

spektakl

SPEKTAKL: OSADZENI

SPEKTAKL: OSADZENI - Bilety na spektakl teatralny

SPEKTAKL: OSADZENI - Nowogard Nowogardzki Dom Kultury | Kupuj Bilety Online

Komedia kryminalna w wyk. Jacka Borkowskiego, Adama Marjańskiego i Moniki Dubisz.

Historia dwóch mężczyzn z kryminalną przeszłością osadzonych w jednej celi, szukających szansy na uczciwe życie. Sztuka dotyka problemu alienacji jednostki w zglobalizowanej rzeczywistości oraz zagrożeń z niej wynikających. Efekt komediowy przedstawienia potęguje fakt, że jeden z osadzonych był kiedyś kobietą, która zmieniła płeć na męską. Zabieg ten jest jedynie pretekstem, aby widzowie zrozumieli, że każdy z nas jest w jakimś stopniu osadzonym i zniewolonym w swoich poglądach, kanonach zachowań, które wyznacza nam życie.

Premiera Osadzonych odbyła się w Warszawie w Teatrze Za Dalekim w styczniu 2019 roku przyjęta z ogromnym entuzjazmem jako pełna humoru komedia.

Jacek Borkowski jest jednym z najpopularniejszych aktorów w Polsce. Doskonale łączy obecność w kręgu sztuki z show-biznesem spośród masy artykułów i wywiadów.

Adam Marjański niezapomniany Jan Bohatyrowicz z Nad Niemnem. Stroni od sensacji a publicznie pojawia się, kiedy gra. Spotkanie z nim może być gratką dla pań, które do dziś pamiętają romantyczne sceny z Nad Niemnem i sensacją z powodu nowej, komediowej roli w Osadzonych

Monika Dubisz - nowe odkrycie producentów seriali i spektakli teatralnych. Aktorka idealnie łączy talent sceniczny z urodą i wdziękiem. W sztuce Osadzeni dodaje pikanterii i sprawia, że nie tylko damska cześć widowni bije brawo. Takiej strażniczki w historii polskiego teatru jeszcze nie było.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Niestety nie polecam!!!!
niezadowolona 27.09.2019 14:47
Niestety ale jak dla mnie był bardzo nudny.

Polecane

Nowogard inne wydarzenia