spektakl

Samoobsługa - spektakl w reż. W. Malajkata

spektakl

Samoobsługa - spektakl w reż. W. Malajkata

Samoobsługa - spektakl w reż. W. Malajkata - Bilety na spektakl teatralny

Samoobsługa - spektakl w reż. W. Malajkata - Siedlce Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce | Kupuj Bilety Online

Kompania Teatralna zaprasza Państwa do pokoju w dziwnym hotelu z dwoma co najmniej dziwnymi gangsterami, gdy na zewnątrz zaczai się świat w postaci tajemniczego „dyspozytora”. Jakże eksploatowany obecnie, zapowiadany już dawno przez Orwella, wszechobecny Wielki Brat.
Para typów podejrzanego autoramentu to intrygujący motyw zarówno filmowy jak i literacki. U Becketta: Vladimir i Estragon, u Quentina Tarantino? A proszę, chociażby w Pulp Fiction: pamiętacie taniec Travolty, psalmy głoszone przez Samuela L. Jacksona, czy też zegarek skrzętnie przechowany w- i po- ojcu Bruce'a Willisa..? Tarantino odrobił lekcje... my je sprawdzamy... wy ocenicie... dzięki bohaterom Samoobsługi, Benowi i Gusowi, Tarantino przedarł się wreszcie na scenę, tu, w Polsce.
Komedia, groteska, thriller- decyzja należy do Was.
Zapnijcie pasy... dbamy o Wasze bezpieczeństwo i poczucie humoru.

Autor: Harold Pinter
Reżyseria: Wojciech Malajkat

Obsada:
Piotr Szwedes
Mikołaj Roznerski

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Nie był to na szczęście prezent na urodziny.🙂 Ale czas nie był stracony. Aktorzy brawo!
Tomasz Pruszków 03.04.2019 13:23
Fajne, chociaż chcieliśmy się bardziej pośmiać.
Wspaniała gra super aktorów. Oby częściej aktorzy z górnej półki zaglądali do naszego miasta. Sztuka z gatunku tych cięższych, daje do myślenia. Fajne wątki komediowe, które nieco rozluźniają, ale nie przysłaniają charakteru przedstawienia
Kompania Teatralna nie odcina kuponów. Poprzeczka jest zawieszona wysoko. Z drugiej strony, nie każdemu chce się skakać... niech Ci zostaną w domu :-)
Wreszcie coś do myślenia, jak będę chciał się "wyrechotać" pójdę na kabaret.Pierwyj sort.
Dobry kawał sztuki. Zabrałam znajomego, spodziewaliśmy się bardziej luźnej rozrywki z dobrą obsadą, a wyszliśmy… poruszeni. Pod wrażeniem.
Samoobsługa całkowicie mnie zaskoczyła. Gra aktorska świetna, sztuka jednak nie należy do lekkich. Zdecydowanie polecam, A dla bardziej wytrawnego widza, gratka.
Nie rozumiem, jak można "stracić" pieniądze na okazję do myślenia (odnośnie jakiejś opinii). Miałem okazję się przekonać osobiście. Po Grodzisku, myślę, że je dobrze zainwestowałem.
Teatralny Stefan 26.03.2019 22:59
Słaba, bardzo słaba, szkoda czasu i pieniędzy
Brak wątku, brak akcji, sztuka o niczym. Byliśmy grupą i każdy z nas wyszedł zniesmaczony. Widownia nudziła się, prawie nikt nie klaskał na koniec, Szkoda czasu na spektakl Samoobsługa. Zdecydowanie NIE POLECAM
Spektakl mocno abstrakcyjny. Trochę nudny. Gra aktorska na dobrym poziomie.
To wstyd brać takie pieniądze za taką chałturę. Dziwi mnie, że tak fajni aktorzy zdecydowali się zagrać w czymś takim. PANIE WOJTKU ROZCZAROWAŁ MNIE PAN. I CHYBA NIE TYLKO MNIE BO WIDOWNIA TEŻ WYCHODZIŁA DEGUSTOWNA. Ja kupiłam znajomym bilety na przezent i najchętniej zapadła bym się pod ziemię że wstydu.
Gra aktorska na wysokim poziomie. Niestety sztuka ciężka do zrozumienia. Trochę nudnawa.
Gra aktorska była OK. Niestety, sama sztuka to straszny kibel. Nie do rymu, nie do taktu... nic tam się nie kleiło.
Słabe to było. Nawet BARDZO słabe. Dawno nie wynudziłem się tak w teatrze. Sztuka zapowiadała się interesująco i tak też było... na początku. Dalej to już inna historia. Zamiast obiecywanej komedii z nutą dreszczyku dostajemy jakiś pokręcony dramat psychologiczny z dziwną niezrozumiałą fabułą. Czuję się całkowicie zawiedziony wręcz okradziony z pieniędzy i czasu jaki tam spędziłem. Nie będę rozstrzygał czy to wina scenariusza czy aktorów. Efekt był .... żenujący. Nie polecam
Chyba się nie znam na angielskim humorze.. Mam mieszane uczucia.
Świetna gra aktorska. Sama fabuła spektaklu nudna i malo śmieszna, jestem rozczarowana.
Słaby spektakl
Najgorsza sztuka na jakiej w życiu byłem. Stracone pieniądze i czas.
Niestety spektakl mało interesujący :(
Niestety przedstawienie nie było zabawne, ani mądre. Aktorzy bEz zarzutu ale nuda!

Polecane