Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

spektakl

Spektakl Klapsy

spektakl

Spektakl Klapsy

Spektakl Klapsy - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

wstęp: 20 zł, zakup biletu online lub w DK Kadr
sala widowiskowa: Broadway

„Klapsy” to najnowszy spektakl Teatru Pijana Sypialnia, a dokładniej: trio dramaturgiczno-kompozytorsko-reżyserskiego: Narloch / Zieliński / Dembski, specjalizującego się w plenerowych widowiskach muzycznych.
Inspiracją do stworzenia spektaklu stała się wielkopolska legenda o magicznej gruszy: otóż odkąd w drzewie tym została uwięziona Pani Śmierć – ludzie nie umierają. Twórcy, posługując się językiem groteskowego oratorium, snują fantazje na temat sensu marzeń, tęsknoty i miłości, w świecie, w którym śmierć nie istnieje. Nie poddajemy się jednak minorowemu nastrojowi, dzięki przerysowanym i komicznym postaciom widowiska oraz wykreowanej na scenie absurdalnej rzeczywistości. Posłuchajcie kojącego brzęczenia pszczół i odpocznijcie w naszej altance pod gruszą – śmierci nie ma!

Czas spektaklu: 70 minut

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup voucher na dowolne wydarzenie i podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Spektakl Klapsy

świetny występ.dobrzy aktorzy.świetna organizacja.bardzo takich imprez i obiektów brakowało na naszym osiedlu.Dzięki że jesteście tak blisko.
Niemalgosia 01.02.2018 16:26
Było super!
Pusia 30.01.2018 23:14
Tym razem piszę jako człowiek, nie jak recenzentka. Przedstawienie "Klapsy" ma w sobie taki nośnik oswajania śmierci, że udało mi się za jego pomocą przeżyć i odreagować wszystkie 12 pogrzebów Bliskich i Przyjaciół (niestety, przyszło mi się zmierzyć z takim fenomenem w ostatnim roku). "Klapsy" odbieram jako doznanie katarktyczne najwyższego rzędu. Dziękuję za to wszystkim twórcom przedstawienia! A teatrologiczną recenzję utworu napiszę niebawem i już dziś zezwalam na przelinkowania, o ile są tym Państwo zainteresowani:)
Syrenka Płacząca 30.01.2018 16:40
Oryginalna muzyczna opowieść o śmierci, która gdzieś zniknęła, pozostawiając ludzi samym sobie. To zaskakujące i pozornie pozytywne wydarzenie w dłuższej perspektywie zaczyna mieć także negatywne konsekwencje. Teatr Pijana Sypialnia po raz kolejny bardzo sprawnie łączy elementy humorystyczne oraz tragiczne, ludowość oraz nowoczesność, nostalgię oraz śmiech... z nas samych.
RJG 29.01.2018 13:51

Polecane z kategorii spektakl