Recenzje
Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

Recenzje

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

1 2
Występ bardzo podobał się dzieciom. Polecam
Świetny występ całej ekipy
Fantastyczna zabawa! Wyrazy ogromnega szacunku dla talentu artystów.
Wspaniałe widowisko! Piękna sztuka
Fantastyczne widowisko zarówno dla dzieci jak i dorosłych, oglądane z zapartym tchem. Oglądaliśmy jak zaczarowani, chociaż przyznaję że trudno mnie zaskoczyć. Serdecznie polecam
Świetne przedstawienie, polecam
Spektakl śliczny, malowanie piaskiem i światłem robi wrażenie, zarówno wnukom jak i mnie podobało się bardzo, stąd wysoka ocena. Jednak zdecydowanie lepiej byłoby zorganizować przedstawienie w którymś z warszawskich teatrów. Brak podwyższenia podłogi widowni w Palladium przy przedstawieniu dla dzieci psuje przyjemność oglądania, mimo podkładek na krzesłach widoczność dla dzieci jest znacznie ograniczona jeśli przed dzieckiem siedzi "duży" dorosły.
baba Ewa 30.01.2019 22:47
Bardzo fajne przedstawie, super śliczne malowanie światłem i kontakt z publicznością aktorów trakcie przedstawienia.
Mariusz111 21.01.2019 08:30
Przedstawienie super ale miejsce okropne
super występ polecam
Niesamowite talenty na scenie. Piękny pokaz!!!
Znakomity spektakl zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
Wspaniałe wydarzenie, niesamowita zdolność wyobrażenia sobie jak należy sypnąć piaskiem, żeby powstały piękne obrazy, z dużą liczbą szczegółów. Malowanie światłem też robi wrażenie. Nie trzeba "wodotrysków", żeby zachwycić.
Spektakl jest niestety całkowitą porażką. Jego jedynym walorem jest niewątpliwie talent pani Tetiany, która umie wyczarować z piasku cuda.Reszta to już niestety tylko wstyd. Dziwaczna muzyka niepasująca do opowieści (a mogłaby odegrać wielką rolę i stworzyć niezapomniany klimat) i baśń Andersena przerobiona na prymitywny, współczesny język, wzmianki o facebooku, lajkach- serce mnie bolało jak można tak zniszczyć opowieść, która jest klasyką dla dzieci. Za cenę, którą zapłaciliśmy za bilety jest to skandal.
Cudowne przedstawienie, moje wnuki były zachwycone, dziękujemy.
Opinie jak zwykle podzielone - jeden wnuczek bawił się świetnie i wyszedł zachwycony a drugi (młodsz) nudził się bo było za długie. Dla dorosłego występ niezwykle ciekawy
Super. Niezapomniane wrażenia zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
Iza,Kuba,Wojtek 09.12.2018 09:03
Na prawdę warto zobaczyc to przedstawienie.
Przyjemny spektakl, szczególnie dla najmłodszych. Dobry kontakt z młodą publicznością, polecam.
1 2