spektakl

Straszna Gospoda - Wiązowski Teatr Muzyczny

spektakl

Straszna Gospoda - Wiązowski Teatr Muzyczny

Straszna Gospoda - Wiązowski Teatr Muzyczny - Bilety na spektakl teatralny

Straszna Gospoda - Wiązowski Teatr Muzyczny - Warszawa Wawerska Strefa Kultury sala widowiskowa | Kupuj Bilety Online

Gdzieś na skrzyżowaniu szlaków, wśród odludnych pustkowi, wiedźma Doboszowa wraz z mężem, półdiabłem Lapitutem, prowadzą gospodę dla znużonych wędrowców. Podróżni nie wiedzą, że zwyczajnie wyglądający gospodarze to w rzeczywistości złe duchy, a ich dom jest zaklęty. Kto tam trafi już z niego nie wyjdzie, a cały jego majątek przejmie Doboszowa.
W gospodzie usługują trzy młode dziewczyny: Rajsa, Lasja i Najsa, podstępem porwane od swoich rodzin. Pewnego wieczora do gospody trafia trzech młodzieńców: Lejbl, Welw i Herszl.
Czy dadzą się omamić wiedźmie? Czy stawią czoła diabłom, które Doboszowa i Lapitut wzywają na pomoc? I na jaką pomoc mogą liczyć oni sami?

Znakomity musical autorstwa Barbary Kościuszko i Jan Szurmieja wg opowiadania Isaaca Bashevisa Singera, z piękną i klimatyczną muzyką Hadriana Filipa Tabęckiego. Przygotowany z rozmachem przez Wiązowski Teatr Muzyczny pod kierunkiem Artura Niedziółki - ponad 30 osób na scenie. Muzyka, piosenki i taniec nadają niezwykły charakter temu widowisku.

Libretto: Barbara Kościuszko i Jan Szurmiej wg opowiadania Isaaca Bashevisa Singera
Teksty piosenek: Barbara Kościuszko
Muzyka: Hadrian Filip Tabęcki
Reżyseria: Artur Niedziółka
Choreografia: Natalia Ciąćka
Przygotowanie wokalne aktorów: Malwina Borkowicz
Występują: aktorzy Wiązowskiego Teatru Muzycznego

Czas trwania: 2 godz. + 1 przerwa ok. 10 min.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Genialne przedstawienie
Świetny spektakl 🙂 Polecam 🙂
Genialna sztuka, jestem pod wrażeniem że aktorzy teatru amatorskiego mogą tak dobrze zagrać.l Szczególnie jestem zachwycona Lapitutem i Topielicą - rewelacja!
Gratulacje ! Świetny pomysł z diablętami na szarfach !
Bardzo przyjemny spektakl, wspaniała gra aktorska
Wspaniały spektakl, pełen magii, pięknego śpiewu, malowniczej choreografii i humoru. Jeżeli tylko będzie jeszcze wystawiany,wybiorę się ponownie. Polecam gorąco.
Wspaniały spektakl. Polecam.
wspaniale spędzony czas w niedziele wieczorem, brawo
Super Super Super musical, czekam na następne . Więcej takich musicali nam potrzeba !!!!!!! Profesjonalny występ !!!
Świetne kreacje pierwszoplanowe, pełnokrwista Doboszowa i ciepły nieudacznik diabeł, wplecione popisy akrobatyczne młodych gimnastyczek, piękny śpiew Topielicy, ciekawa choreografia dla chóru, pomysłowe elementy scenografii i zabawny scenariusz.. czego chcieć więcej od dobrego przedstawienia?!
Super widowisko. Świetna obsada. Gorąco polecam!
Brawo,brawo i jeszcze raz! Musical super!Podziwiam osoby występujące za ich talenty,za chęci rozwoju swoich pasji,poświęcają swój prywatny czas,aby brać udział w amatorskim teatrze Bisowaliśmy "na stojąco".
Super przedstawienie polecam 🙂
Musical rewelacja, bardzo mi się podobało, dużo działo się na scenie.
Świetne przedstawienie! Niezwykla praca całego zespołu, dobra zabawa, rozkosz dla oka i ucha. Zdecydowanie polecam wszystkim!
Świetne przedstawienie. Aktorzy dali z siebie wszystko. Jedyne czego zabrakło to trochę odwagi by dać ognia
Spektakl bardzo udany.
REWELACJA aktorzy profesjonalni sztuka super. Polecam.
Świetne przedstawienie, cudowni aktorzy 😀 bardzo gorąco polecam❤❤❤❤
Młodzi, zdolni aktorzy. Bardzo fajna sztuka, polecam :-)
Spektakl bardzo ciekawie zrealizowany. Niestety, problemy techniczne i pośpiech trochę utrudniały odbiór. Muzyka warta przeżycia.
dobrze zagrany musical, wart polecenia
Świetna zabawa, dobrze zagrane. Polecam
Fenomenalne przedstawienie-musical, świetne wokalne. Jestem zachwycona. Wspaniali młodzi wykonawcy, wszyscy doskonali, wykonali ogrom pracy-ciężkiej. OGROMNE pozytywne wrażenia.
Bardzo miło spędzone 2 godziny. Choć niektóre sceny mogłyby być krótsze. Wielki szacunek dla aktorów. Trochę kiepskie nagłośnienie - tu zdecydowanie trzeba popracować! Niektóre fragmenty piosenek niezrozumiałe bo zagluszone muzyką. Polecam nie jest to stracony czas. Doboszowa i Lapitut super. Trójki żeńskie i męskie również przyjemne do poparzenia i słuchachania. Strach bardzo ładny głos. Balet brawo.
Spektakl warty obejrzenia! Ogromne zaangażowanie aktorów, widać ogrom pracy i pasję jaką włożyli w występ. Sama opowieść bardzo głęboka i warta przemyśleń. Polecam !!!
Ciekawe przedstawienie, scenografia. Oglądając zapomina się, że to teatr amatorski. Piękne piosenki, kostiumy. Kilka drobnych niedociągnięć. Największe zastrzeżenia do nagłośnienia - trzaski, zakłócenia i w kilku momentach wyraźnie widać było, że aktorzy nie słyszą siebie i podkładu. Jestem fanką wiązowskiego teatru, więc pójdę na każdy kolejny spektakl 😁 Ogromne brawa dla najmłodszych aktorów!

Polecane