spektakl

Szalone Nożyczki

spektakl

Szalone Nożyczki

Szalone Nożyczki - Bilety na spektakl teatralny

Szalone Nożyczki - Kościerzyna | Kupuj Bilety Online

Najnowsza odsłona spektaklu wpisanego do Księgi Rekordów Guinnessa! Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. "Szalone nożyczki" - utwór cieszy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat!

Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu – właścicielka lokalu nie żyje..! Detektywi mają nie lada wyzwanie,by rozwiązać kryminalną zagadkę...KTO ZABIŁ?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm! - wtedy do akcji wkracza UWAGA!...Widz!
W tym momencie interakcja Publiczności z Aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu. Jaki będzie finał? Wszystko pozostaje w Państwa rękach. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw Publiki całego świata! "Szalone nożyczki" to także świetnie skrojone postaci i doskonałe aktorstwo. Niezapomniana zabawa spędzona w towarzystwie gwiazd!

Starszy Inspektor: Lesław Żurek / Krzysztof Ibisz / Maciej Wilewski
Młodszy Inspektor: Maciej Wilewski / Michał Piróg / Przemysław Cypryański
Pani Dąbek: Urszula Dębska / Joanna Kupińska
Barbara Markowska: Dominika Gwit
Edward Wurzel: Alan Andersz
Antoni Grzebiński: Przemysław Cypryański / Maciej Wilewski

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Kościerzyna

Brak wydarzeń w: Kościerzyna

Recenzje

Rewelacja brawo dla obsady
Sztuka świetna! Już dawno chciałam kupić na nią bilety. Mieliśmy miejsce na balkonie i niestety był duży problem z akustyką. Bywały momenty, że absolutnie nic nie można było zrozumieć, dlatego tylko 3 gwiazdki.
Bardzo fajna sztuka
Dramatyczna akustyka, albo źle rozłożone nagłośnienie sceny. Większości dialogów nie było słychać. Wielka szkoda :(
Wspaniałe przedstawienie, byłam już wcześniej na Nożyczkach w innej obsadzie i byłam ciekawa jak teraz będzie. Jestem zachwycona Dominika i Alan jeszcze bardziej skradli moje serca , widać było naturalność, super były wstawki które pewnie nie są do przewidzenia , rewelacja! Polecam i pewnie jeszcze pójdę ❤
Świetnie się bawiłem ;)
Szuka super. Polecam gorąco. Świetna zabawa.
SUPER, Świetna prawie dwugodzinna zabawa. Serdecznie Polecamy.
sam spektakl kiepściutki. mylący się Pan Ibisz , jazgocząca Pani gwint. i Technicznie bardzo kiepsko. Słyszalność była dobra do około 10 rzędu. w 17 rzędzie już np. 20 % tekstu nie było słychać.
Tomasz 03.02.2020 10:34
Bardzo polecam :)
Martyna 02.02.2020 23:51
Przedstawienie MEGA!!! nieźle się bawiłam
Beti 02.02.2020 22:55
Super spektakl! Gorąco polecam, świetna zabawa!
88ewe 02.02.2020 21:01
Super zabawa super klimat
Piotr7 02.02.2020 17:19
Super spędzony czas, który szybko minął.
Świetna zabawa, super gra aktorska. Polecam wszystkim!
Agnieszka 01.02.2020 11:08
sympatycznie
Spektakl super. Uśmiałem się jak nigdy, polecam wszystkim!
Było SUPER! Gorąco polecam! Świetna zabawa i mnóstwo śmiechu! Super obsada :)
Rewelacja! Nigdy nie byłam na takim przedstawieniu. Polecam ! :)
Świetny pełen humoru spektakl Wspaniała obsada. Warto spędzić wieczór w takim towarzystwie Polecam
Genialna rola Alana Andersza, świetna relacja aktorów z widownią, jestem zachwycona
świetne przedstawienie
Super. Mam zamiar iść ponownie. Polecam 😃
Rewelacja!
Przedstawienie interesujące ale organizator powinien szczerze informować o obsadzie - ponad połowy z aktorów z plakatu nie było!
Super przedstawienie i świetna gra polecam
Spektakl rewelacyjny, zabawa niesamowita, bardzo polecam wszystkim, którzy jeszcze nie widzieli. Niestety jest jeden minus a mianowicie nagłośnienie. Nie wszystkie wypowiedzi były słyszalne zwłaszcza w rzędach wyższych. Kwestie wypowiadane przez p. Alana, kiedy siedział na kanapie, zwłaszcza w momentach kiedy mówił odwrócony do scenografii a nie publiczności nie były zrozumiałe. Podobnie z wypowiedziami p. Dominiki kiedy była zwrócona bokiem do widowni. Szkoda, że nie mieliśmy szansy poprawnie usłyszeć wszystkich dialogów. :(( To już drugi spektakl z taką niedogodnością więc może to kwestia sali albo rozmieszczenia mikrofonów.
Zabawne przedstawienie z udziałem publiczności (bardzo dużo zależy od publiczności i jej zaangażowania oraz poczucia humoru). Szczerze poleca. Można oglądać kilka razy a za każdym razem będzie inaczej.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane