spektakl

Sztuka Obłapiania - Erotyki II - Premiera

spektakl

Sztuka Obłapiania - Erotyki II - Premiera

Sztuka Obłapiania - Erotyki II - Premiera - Bilety na spektakl teatralny

Sztuka Obłapiania - Erotyki II - Premiera | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Druga odsłona najbardziej pikantnych polskich erotyków z tanecznym show
Po wielkim sukcesie „Bajek dla Dorosłych” – Erotyków zapraszamy na drugą odsłonę najbardziej pikantnych tekstów autorstwa wybitnych polskich poetów. Podczas słuchowiska ze specjalnym pokazem tanecznego show dowiemy się, jak przebiegała noc poślubna Tadeusza z Zosią oraz sięgniemy do rozerotyzowanej twórczości Aleksandra hr. Fredry w jego „Sztuce obłapiania”. Spektakl przygotowany z dbałością o najmniejsze detale, ukazujące życie seksualne na przełomie XIX i XX wieku, a jednocześnie wysmakowany i pełen ambitnego humoru! Wstydliwą poezję przeczytają znakomici wrocławscy aktorzy, a o ciekawe i żywiołowe choreografie zadbają tancerki Rewia Nice.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Ciekawe wydarzenie, coś innego. Warto zobaczyć. Lampka wina w przerwie była miłą niespodzianką :)
Co za świetny wieczor! Aktorzy interpretujący utwory Fredry popisali się najwyższym kunsztem sztuki oratorskiej. Polecam mocno wszystkim!
Sassy_one 18.02.2020 10:02
Wydarzenie oceniam zdecydowanie pozytywnie, recytatorzy spisali się znakomicie, tancerki również. Jedyne mankamenty dostrzegam w scenografii oraz w strojach tańczących. Plus za wino w przerwie, chociaż mogłoby być lepszej jakości.
boboohann 17.02.2020 16:39
SUPER

Polecane