spektakl

Sztuka Obłapiania - Erotyki II

spektakl

Sztuka Obłapiania - Erotyki II

Sztuka Obłapiania - Erotyki II - Bilety na spektakl teatralny

Sztuka Obłapiania - Erotyki II | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

SZTUKA OBŁAPIANIA – EROTYKI II
Słuchowisko erotyków polskich poetów przeplatane show tanecznym

Po wielkim sukcesie „Bajek dla Dorosłych” – Erotyków zapraszamy na drugą odsłonę najbardziej pikantnych tekstów autorstwa wybitnych polskich poetów. Podczas słuchowiska ze specjalnym pokazem tanecznego show dowiemy się, jak przebiegała noc poślubna Tadeusza z Zosią oraz sięgniemy do rozerotyzowanej twórczości Aleksandra hr. Fredry w jego „Sztuce obłapiania”. Spektakl przygotowany z dbałością o najmniejsze detale, ukazujące życie seksualne na przełomie XIX i XX wieku, a jednocześnie wysmakowany i pełen ambitnego humoru! Wstydliwą poezję przeczytają znakomici wrocławscy aktorzy, a o ciekawe i żywiołowe choreografie zadbają tancerki Rewia Nice.
W przerwie zapraszamy na lampkę czerwonego wina.

Uwaga! Spektakl wyłącznie dla widzów dorosłych!

Koncepcja spektaklu, reżyseria formy muzycznej: MACIEJ MICHAŁKOWSKI
Ruch sceniczny, choreografia: EWA CHROBAK
Dekoracje: DAMIAN DOMALEWSKI

Występują:
Jolanta Zakrzewska, Arkadiusz Cyran – aktorzy
TANCERKI REWIA NICE Ewy Chrobak

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

14.11.2020, 16:00 Scena Kamienica
 KUP BILET
14.11.2020, 18:30 Scena Kamienica
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Bardzo pomysłowe i oryginalne przedstawienie. Ale... niestety nie mogłam się w pełni cieszyć. Mając miejsce w ostatnim rzędzie ledwo widziałam scenę a co za tym idzie nie mogłam docenic występow - widziałam tylko jedna tancerka od pasa w górę. Było to tym bardziej rozcarowujace gdyż na przedstawienie przyjechałam z innego miasta. Szczerze mówiąc raczej nie zdecyduje się ponownie na wizytę w tym teatrze. Powinno się pomyśleć o widoczności sceny dla widzów w dalszych rzędach
Ciekawe wydarzenie, coś innego. Warto zobaczyć. Lampka wina w przerwie była miłą niespodzianką :)
Co za świetny wieczor! Aktorzy interpretujący utwory Fredry popisali się najwyższym kunsztem sztuki oratorskiej. Polecam mocno wszystkim!
Sassy_one 18.02.2020 10:02
Wydarzenie oceniam zdecydowanie pozytywnie, recytatorzy spisali się znakomicie, tancerki również. Jedyne mankamenty dostrzegam w scenografii oraz w strojach tańczących. Plus za wino w przerwie, chociaż mogłoby być lepszej jakości.
boboohann 17.02.2020 16:39
SUPER

Polecane