spektakl

Tajna misja

spektakl

Tajna misja

Tajna misja - Bilety na spektakl teatralny

Tajna misja - Warszawa Teatr IMKA | Kupuj Bilety Online

Tajna misja to czarna komedia pełna zwrotów akcji a zarazem trzymająca widza w napięciu do ostatnich sekund spektaklu.. Komedia z oryginalnym polskim scenariuszem to rzadkość w naszych teatrach. Tajna misja to błyskotliwe dialogi, znakomita fabuła i ogromna dawka śmiechu. Aktorzy w spektaklu używają nieparlamentarnych wyrazów. “Uśpiony” agent Patryk (Piotr Miazga) zostaje wybrany do najbardziej elitarnej grupy. Wyboru dokonuje sam Pułkownik Służb Specjalnych (Krzysztof Kiersznowski) w ścisłym porozumieniu z Ministerstwem. Wykonanie zadania przysparza Patrykowi wiele kłopotów. Specyfika pracy nie pozwala ujawnić tajemnicy nikomu, nawet własnej żonie Izie (, Ilona Wrońska). Gdy pętla powoli się zaciska Patryk prosi o pomoc byłego kompana, agenta Mario (Mariusz Drężek). Czy przyjaciel pomoże? Czy tajemnica zostanie złamana? Kto naprawdę stoi za misternym planem akcji?

Obsada:
Ada Fijał/Ilona Wrońska
Krzysztof Kiersznowski/Mirosław Zbrojewicz
Mariusz Drężek/Bartosz Żukowski
Piotr Miazga

Scenariusz i reżyseria: Jarosław Grzelka
Scenografia i kostiumy: Katarzyna Adamczyk
Muzyka: Seb Skalski

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Skuszeni dobrymi opiniami wybraliśmy się większą grupą ale totalnie się zawiedliśmy. Bardzo niskich lotów humor, nieciekawy scenariusz, widać, że totalnie zabrakło pomysłu na zakończenie, bo tak naprawdę nie wyjaśnia ono niczego. Dodajemy jedną gwiazdką za aktorów, którzy się w miarę starali i Krzysztofa Kiersznowskiego, który był jedynym autorem zabawnych momentów, ale zdecydowanie warto wybrać się na cokolwiek innego...
Słabiuuuutko 24.11.2019 13:05
Byłem na wielu komediach do tej pory, ale na tej bawiłem się najlepiej. Zupełnie inna niż 90% innych, świeża, zaskakująca. Aktorzy rewelka.
Michał 23.11.2019 14:17
Spektakl świetny. Najlepsza komedia grana obecnie w Warszawie! Aktor Krzysztof Kiersznowski od czasu Wąskiego trzy poziomy wyżej. Dziwne,że tak dobry spektakl jest tak rzadko grany, ale chyba dlatego,że nie jest to żaden zachodni promowany hit tylko jak się okazuje nasz polski tekst. Brawa dla aktorów i autora.
Monika 25.10.2019 17:45

Polecane