Klub Mężusiów - Bilety na spektakl teatralny

Klub mężusiów

Czterej przyjaciele - Helmut, Eroll, Lars i Mario spotykają się raz w tygodniu w od dawna nie używanej kotłowni centrum handlowego. Możliwość posiedzenia w męskim gronie to dla nich jedyna możliwość ucieczki od konieczności robienia zakupów ze swoimi żonami. Właśnie te zakupy to temat przewodni ich spotkań i początek kłopotów w domu. Do czego zdolni są mężczyźni, aby wkraść się z powrotem w łaski swoich żon? Na to pytanie znajdziecie Państwo odpowiedź w brawurowej komedii w reżyserii Andrzeja Rozhina. "Klub mężusiów" to ironiczny pstryczek w nos dla problemów małżeńskich. Dowcipne ukazanie dwóch, diametralnie różniących się od siebie światów - kobiet i mężczyzn. Współczesny język, zaskakujące zwroty akcji, lekkie puenty i mistrzowskie konwersacje, to recepta na zabawę, przed którą nie da się obronić. Komedie uzupełniają wielkie światowe hity, które łamały serca kobiet i królowały na pierwszych miejscach list przebojów. "Klub mężusiów" to męska jazda w szalonym komediowym tempie w gwiazdorskiej obsadzie, którą trzeba obejrzeć!

Reżyseria: Andrzej Rozhin
Występują:Michał Milowicz / Jacek Kawalec, Krzysztof Tyniec, Cezary Morawski,Robert Wabich/ Bogdan Kalus

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Klub Mężusiów

Wspaniała gra wszystkich czterech panów! Dawno się tak nie uśmiałam! Aż miałam niedosyt, za szybko się skończyło. A może jakaś kontynuacja? Panowie wspaniale kreowali swoich bohaterów. Szczerze mogę polecić każdemu ten spektakl.
Fajna komedia, uśmiałam się setnie, polecam.
Sztuka jak i gra aktorow rozweselajaca
Świetna sztuka, bdb gra aktorska. Bdb się bawiliśmy!!!! Polecam - naprawdę warto.
najbardziej wiarygodna rola i występ Mario !! trochę drażniły pomyłki i czasem sztuczność u pozostałych aktorów
Fantastyczne przedstawienie :) Panowie bezapelacyjnie "dali radę" :) Polecam.
Naprawdę zabawne przedstawienie dwóch światów. Wizja przetrwania mężczyzn w babskim raju - centrum handlowym.
Gra aktorska na bardzo wysokim poziomie, jednak fabuła "Klubu mężusiów", jak dla mnie monotonna i lekko nudna, ale to oczywiście kwestia gustu. Były momenty bardzo zabawne, ale spodziewałem się czegoś więcej. Dla porównania "Szalone nożyczki" - tam bawiliśmy się przez 2 godz. rewelacyjnie :)
Wystep byl nawet snieszny, ale brak 4 czlonkow zespolu bardzo Nas rozczarowal. Nie bylo wyjasnien, Ani przeprosin.
Mozna na chwile oderwac sie od codziennosci i dzieki aktorom troche posmiac.Ale gdzie sie zagubil dowcip wyzszych lotow...
Świetny sposób na to, żeby po ciężkim tygodniu się zrelaksować. Sztuka sama w sobie mało górnolotna ale dowcip bawi do łez. Polecam!
Przeciętne
ogólnie ok chociaz oczekiwania byly bardziej komediowe....a tak na prawdę sala buchnęła śmiechem 2-3 razy.

Polecane z kategorii spektakl