spektakl

Teatr Jednej Chwili - Wieczór komedii

spektakl

Teatr Jednej Chwili - Wieczór komedii

Teatr Jednej Chwili - Wieczór komedii - Bilety na spektakl teatralny

20 LAT DKŚ - REKONESANS
Komediowy Wieczór z Teatrem Jednej Chwili spektakl improwizowany grupy artystycznej Domu Kultury Śródmieście
Opieka artystyczna: Robert Cichocki

Wieczór całkowicie improwizowanych historii komediowych. Podczas show można wrzucić aktorów na minę, podłożyć im nogę albo, co gorsza, może nawet pomóc.
Cały spektakl opiera się o inspirację z publiczności, na podstawie której aktorzy będą na żywo odgrywać improwizowany serial. Ten show to sytuacyjna komedia pomyłek i niespodziewanych zwrotów akcji – jak ten BUM! Bohaterowie historii zostaną wrzuceni w najgorszy do wyobrażenia wir wydarzeń, czy wyjdą z tego cało?
Wyobraź sobie króla, który staje się chłopem.
Agentów z przyszłości, którzy mówią, że tylko ty możesz uratować świat.
Dzień, gdzie wszystko jest na odwrót.
Czy jako widz będziesz okrutny, czy może się zlitujesz? To prawo należy tylko do Ciebie, bo to Ty decydujesz!

Teatr Jednej Chwili to improwizowany teatr komediowy działający od 2009 roku, grupa artystyczna Domu Kultury Śródmieście. Skupia wokół siebie aktorów chętnych do rozbawiania „niestworzonymi historiami”. Grupa uwielbia szerzyć szczęście i radość wśród swoich widzów. Misją Teatru jest: bawić ludzi niebanalnymi spektaklami!
Jak mówią i piszą o sobie członkowie formacji: „W naszych żyłach płynie komedia. Wszystko co robimy – robimy dla Widzów, by nasze spektakle były jak najlepsze. Jeżeli wpadniesz na nasze przedstawienie, to nigdy nie zapomnisz tych chwil. Do zobaczenia, ze sceny!”
Uwaga: Teatr Jednej Chwili nie odpowiada za bóle brzucha spowodowane śmiechem!
Grupa nie wyciąga ludzi na scenę. Prosi tylko o inspirację, a i to tylko od chętnych. Jeżeli zatem nie lubisz, kiedy ktoś cię zaczepia podczas śmiania się z komedii, to z Teatrem Jednej Chwili nie będziesz miał tego problemu!

BILETY: 10 PLN

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Teatr Jednej Chwili - Wieczór komedii

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl