Uderz w stół a Rodzina się odezwie - Wieliszew Sala Koncertowa im. Klenczona + | Kupuj Bilety Online - biletyna.pl

spektakl

Uderz w stół a Rodzina się odezwie

spektakl

Uderz w stół a Rodzina się odezwie

Uderz w stół a Rodzina się odezwie - Bilety na spektakl teatralny

Spektakl dla osób powyżej 16 roku życia!
Podczas spektaklu obowiązuje reżim sanitarny. Co drugie miejsce zostało wyłączone ze sprzedaży

Najnowszy spektakl Teatru Muzycznego Pod Pretekstem działającego pod skrzydłami Ośrodka Kultury w Wieliszewie. "Uderz w stół, a rodzina się odezwie" - to historii o tym, jak Cegielscy sprzedają rodzinny dom, a każde z rodzeństwa chętnie przygarnęłoby dla siebie część tej niemałej kasy - czyli o tym, jak najłatwiej skłócić sobie brata, żonę, szwagra i teścia. Kto znajdzie najlepszego kupca? Przekonamy się w akompaniamencie przebojów końcówki XX wieku!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Wieliszew

Recenzje

Fantastyczny musical, dowcipne teksty, znane utwory , dynamiczny taniec i niepowtarzalna, profesjonalna Karina Warnel :)
Przedstawienie rewelacyjne, aktorzy super - pełen profesjonalizm. Jestem zdziwiona, że nie pracują w prestiżowych teatrach. Scenariusz godny nagrody! Reżyseria, choreografia, prowadzenie muzyczne, kostiumy i opracowanie graficzne idealne w punkt. Szkoda tylko, że śpiew z podkładu muzycznego, ale całokształt, taniec, synchronizacja - jestem pod wrażeniem. Polecam! Polecam!! Chętnie poszłabym jeszcze raz. Na kolejne przedstawienie teatru muzycznego pod pretekstem pójdę na 100%, ale tym razem z kwiatami ;)

Polecane