Recenzje
Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej - Noworoczna Gala Operetkowa

Recenzje

Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej - Noworoczna Gala Operetkowa

1 2
Bardzo udana !
Było wspaniale. Przepiękne przedstawienie , godne polecenia.
Polecam wszystkim tak dobrą zabawę.
Świetnie spędzony czas!!!
Koncert wzruszający.Profesjonalni muzycy i super prowadzący.Pięknie zaśpiewana kolęda "Lulajże Jezuniu" była miłą niespodzianką.
Wspaniały koncert - serdecznie polecamy
Przedstawienie było przygotowane na najwyższym poziomie. Gratulujemy !!!
dOSKONALA MUZYKA , DOSKONALI PIESNIARZE ALE....TANCE NA ZUPELNIE SREDNIM POZIOMIE. TANCZYC KANKAN Z TAKIMI MLODYMI I CHUDYMI TANCERKAMI DUZO ODEBRALO OD OGOLNEGO ZADOWOLENIA.
piękny koncert jestem pod wrażeniem polecam wszystkim kto kocha operetkę i tenory super
bardzo piękny koncert wysoki profesjonalizm: wokalny,muzyczny,prowadzącego
jestem pod wrazeniem super.pozdrawiam.
Wspaniały występ i organizacja bardzo dobra,godny polecenia
Adam z żoną 08.01.2019 23:40
Bardzo sympatyczny koncert. Artyści na wysokim poziomie. Oprócz klasyki operetkowej zaprezentowali również muzykę popularną. Wiele miłych akcentów pod adresem publiczności. Wiele utworów po polsku. W programie znalazła się także kolęda "Lulajże Jezuniu". Na koniec, przytup, "Hej Sokoły" rozgrzał publiczność do czerwoności... Należy też wspomnieć o konferansjerze, który bardzo sprawnie i zabawnie prowadził koncert. Jednym słowem: warto.
Bardzo dobrze.
Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony dobrze dobranym repertuarem i poziomem artystycznym. Polecam wszystkim trzy godziny wspaniałej uczty duchowej.
Jestem zachwycona! Koncert bardzo fajny. Polecam.
Super koncert i artyści również wspaniali warto było iść.
Rewelacja. Muzyka, balet, tańce, orkiestra, chorografia. Poprostu bajka
Wszystko było wspaniale zorganizowane, nie mam zastrzeżeń. Jedyne zastrzeżenie polega na niezgodności programu opublikowanego w Internecie z rzeczywistymi utworami (zwłaszcza tymi po przerwie).
Piękne głosy, znakomita Assa , ale jak to dziś młodzież mówi "szału nie było"... program zmieniony - niestety, inny niż w zapowiedzi koncertu i nawet materiałach/ulotkach dostępnych w ICE, bez jakiegokolwiek wytłumaczenia czy też informacji o tym :( "ograniczona" oprawa i przez dominującą część koncertu skromne niebieskie oświetlenie, które miało chyba podnosić nastrój koncertu, ale było zwyczajnie ciemnawo i nawet gdy artystki/balet występowały w ładnych, kolorowych strojach to nie było to odpowiednio zaakcentowane właściwym naświetleniem.... no i konferansjerka...nie podnosiła jakości tej imprezy... począwszy od pierwszego wejścia, jeszcze właściwie zanim się koncert rozpoczął, publiczność była namawiana do przyjścia koniecznie na następny koncert 10 tenorów w marcu (!!) a potem wielokrotnie, nachalnie, w trakcie kolejnych wejść "zachęcana" do zakupu płyt CD... brzmiało żałośnie... Zazwyczaj unikam pisania moich subiektywnych ocen, ale ponieważ jest to początek trasy w tym roku, piszę to aby Państwo... może zwrócili uwagę Organizatorom na niektóre aspekty podczas nadchodzących koncertów. Byłem na poprzednim koncercie Teatru (ca 1,5 - może 2 lata temu) i szczerze mówiąc tamten poprzedni koncert wspominam.... lepiej pzdr
1 2