Recenzje
Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Recenzje

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Wspaniała interpretacja "Małego Księcia". Szkoda tylko, że pominięto wątek żmii (rozumiem, że spektakl dopasowano do najmłodszej widowni), zasygnalizowany tylko krótkim rysunkiem. Od wczoraj książka juz nie będzie taka sama - stała się bogatsza o malarstwo i grafikę oraz głos odtwórczyni tytułowej roli. Myslę, że Saint-Exupéry byłby równei zachwycony jak my tą interpretacją.
Polecam każdemu aby poszedł na tak wspaniałe przedstawienie .dziękuję bardzo
Wspaniały spektakl dostarczający wielu niezapomnianych wrażeń, polecam:-)
Super!
niesamowite przeżycie. wielki talent. wspaniale spędzony czas dla dzieci i dorosłych.
Piękny spektakl. Bardzo mi się podobał.
Występ ok ale nie za te pieniądze. Maksymalnie wart 20 zł,jak bilet do kina.
Za ok. godzinny spektakl cena stanowczo za wysoka (85 PLN). Malowanie piaskiem zawiodło. Oczekiwanie po występie w Mam talent było większe. Znakomite malowanie światłem. Czemu Małego Księcia grała dziewczyna? Pomimo to odczucia estetyczne pozytywne.
Mały Książę - opowiedziany piaskiem, wodą i światłem dał niezwykły obraz, wprowadził widza w coś nieco magicznego. Talent artystów - bezsprzeczny. Niemniej - dobrze, ze spektakl krótki (choć cena niewspółmierna, wygórowana bardzo - 95 zł), bo - dookoła mnóstwo dzieci z rodzicami, których większość tłumaczyła na bieżąco pociechom - o co chodzi. Na dłuższą metę - nie do zniesienia :) Może reżyseria zawiodła? A może to nie dla dzieci, które nie znają Małego Księcia? Ogólnie - oprócz ceny - przedstawienie godne obejrzenia.
Bardzo ciekawe przedstawienie, warte zobaczenia. Coś zupełnie innego. POLECAM
Tragedia, wyszliśmy po 30 minutach, nie tylko my....
Piękne zjawiskowe przedstawienie,Mały Książę wciąż aktualny . Malowanie piaskiem i światłem jedyne w swoim rodzaju
Spektakl ciekawy i inny - w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Bardzo się nam podobał. Minusem było zaangażowanie do roli Małego Księcia kobiety. Granie przez kobietę chłopca przeszkadzało mi w odbiorze tej postaci, ponieważ od dziecka jestem przyzwyczajona, że Mały Książę to chłopiec.
... nie było "wow. na początku trochę nudno. Za cenę 85 zł nie warto - góra 50zł !
Wspaniałe widowisko, zabawa na sto dwa
Bardzo dobry spektakl godny polecenia
Podobało się
Super przedstawienie, polecam
Spektakl bardzo interesujący zarówno dla dorosłych, jak i dzieci (byłam z dwoma chłopcami-6 i 8 lat).. Ciekawe efekty sporo się dzieje. Może, przynajmniej dla mnie Mały Książe był za dorosły.