spektakl

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny

spektakl

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Bilety na spektakl teatralny

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny organizuje na terenie całej Polski rodzinne spektakle, łączące w sobie pokazy sztuk wizualnych z grą aktorów, muzyką i projekcjami multimedialnymi. Podczas naszych spektakli można zobaczyć m.in.: pokazy Malowania Piaskiem, Malowania Światłem, Speed Painting oraz wiele innych. Wszystkie pokazy wykonywane są na żywo na oczach publiczności!
Teatr Piasku jest częścią Galitsyna Art Group, założonej przez Tetianę Galitsynę, zwyciężczynię programu „Mam Talent” oraz prekursorkę sztuki Malowania Piaskiem w Polsce.
Galitsyna Art Group wykonuje również dedykowane pokazy na eventy firmowe i rodzinne na terenie całej Polski oraz za granicą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Teatr Piasku Tetiany Galitsyny

Występ super bardzo mi się podobało
Super, coś pięknego
Fantastyczne i zaskakujące wydarzenie. Oby takich więcej! Jestem pod dużym wrażeniem.
Dzień dobry Przedstawienie było super bardzo mi się podobało dzieci były zafascynowane wszystkimi detalami synowi Najbardziej podobał się Scrooge córka mówiła że pani pięknie rysowała piaskiem Nawet mąż który nie chodzi do teatru był pod wielkim wrażeniem talentu aktor kropka Mam nadzieję że w przyszłym roku też uda nam się z państwem spotkać PS Dziękujemy ze zdjęcia z aktorami mamy super pamiątkę
nie adekwatny do ceny , no i czas 1 godz, 15 min a mialo byc 2 godz.
Świetny spektakl. Oglądało się bardzo przyjemnie i z ciekawością. Nie za długi ani za krótki. Brawa dla wszystkich artystów,
Dzień dobry !!! Byliśmy na przedstawieniu z wnukami. Dzieciom się podobało. Nam , starszym odbiorcom troszkę przeszkadzał natłok bodźców. Były momenty, gdy aktorzy przysłaniali obraz malowany piaskiem. jednak ogólny odbiór - pozytywny. Gra aktorów bardzo wyrazista, mnóstwo przeżyć estetycznych działających wielozmysłowo. Wnuki i my zachowamy w pamięci to przedstawienie jako miłe przeżycie . Pozdrawiamy i do zobaczenia Detka i Krzyś z wnukami.
Krzysztof 29.11.2021 12:10
Genialne widowisko . Cudowne show😉. Piękna muzyka aranżacja i gra aktorska . Świetny kontakt z publicznością .❤️ No i ona .. królowa - ona zjawiskowa i cały jej team 💓
Świetny pomysł na połączenie historii bajki z malowaniem piaskiem i światłem.
Występ rewelacyjny. Wspaniali i utalentowani artyści.
Dorora 27.11.2021 08:46
Było super dużo emocji i wrażeń
Przepiękne połączenie efektów wizualnych z grą aktorów i muzyką. Niesamowite wrażenie robi oglądanie tworzenia obrazu na żywo. Tak jak aktor gra tu i teraz, tak obrazy malowane piaskiem, farbami, wodą, światłem powstają na oczach widza- to zupełnie inne doznanie niż np. oglądanie filmu, który jest tylko odtwarzany. Ciężko ocenić czy to występ aktorów uzupełniony pokazem Zespołu Galistyny czy odwrotnie. Bo wspaniale się nawzajem uzupełniali. A najbardziej wzruszył mnie obrazek dziecka wlepionego w szybę pociągu :)
Bardzo przyjemny spektakl, zadziwiające techniki „rysowania” piaskiem, wodą i światłem. Bardzo to było przyjemne przeżycie! Polecam na spędzenie sobotniego popołudnia.
Bardzo fajny występ, polecam
Wspaniałe przadstawienie, bardzo dobrze zrealizowane
Marcin 20.11.2021 16:26
Super...
Elżbieta 20.11.2021 11:34
Spektakl przepiękny. Mój pięcioletni wnuk był bardzo zainteresowany. Obojgu na się bardzo podobało.
Bardzo piękne przedstawienie!
Przedstawienie świetne, ale raczej dla starszych dzieci. Córka 8 lat zachwycona. Dziękujemy :)
Sam nie byłem ,ale dziecko zachwycone , bardzo jej się podobało i na następny spektakl pójdziemy razem👍😊
Super przedstawienie pełne zaskakujących efektów. Wspaniałe spędzony czas.
Zarówno my jak i dzieciaki bardzo zadowolone. Gra świateł,muzyka, rysowanie piaskiem i światłem na wysokim poziomie. Polecam każdemu, kto chce zaskoczyć swoje pociechy.
przyjechałem specjalnie z Gdańska do Łodzi na występ. O 12:00 wchodzimy do Domu Kultury a obsługa mówi że występ się nie odbył. Biletyna nie odbiera telefonów które są podane na stronie oraz nie oddzwania +48 669 895 798 +48 669 895 798. Dzwoniłem w Poniedziałek o 12 żeby się dowiedzieć gdzie zostało przeniesione. Nie mają pojecia co i komu sprzedają. Teraz już szczytem chamstwa jest wysłanie ankiety jak mi się podobało ! Prezent wydarzenie na który specjalnie jechaliśmy się nie odbył. Brak kontaktu
Karol Ptak 09.11.2021 09:51
...wspaniały spektakl
Odbyłam niesamowitą podróż razem z Teatrem Piasku i Małym Księciem... Udałam się na spektakl, pełna niepokoju, z moją czteroletnią wnuczką. Obawiałam się, że taka mała dziewczynka będzie się nudzić, nie rozumiejąc treści, istoty przekazu itd. Nic bardziej mylnego- wnuczka była zachwycona, pomimo, ze była najmłodszym widzem ! Fantastyczne przedstawienie, piękna gra aktorów, no i te niesamowite efekty malowania na żywo piaskiem, wodą i malowanie obrazów na scenie w przeróżnych konfiguracjach, w tym "do góry nogami". Piękne przedstawienie. Gorąco polecam. Zwłaszcza, że przesłanie płynie od dziecka do dorosłych, ale też od dziecka do... dziecka.
Ciężko było stwierdzić czy spektakl jest dla dzieci czy dla dorosłych. Efekty artystyczne były świetne. Gorzej z narracją - nie znając książki ciężko byłoby widzieć o czym jest ta historia.
Występ rewelacyjny, zdolni i wspaniali aktorzy. Świetna atmosfera. Polecam z całego serca 💙
Polecam, szczególnie dla dzieci. Piękny występ...
haniah 30.10.2021 13:57
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl