spektakl Teatr Piasku Tetiany Galitsyny

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

spektakl Teatr Piasku Tetiany Galitsyny

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę - Bilety na spektakl teatralny

Rodzinna wyprawa do świata Małego Księcia na wyciągnięcie ręki!

Zwyciężczyni programu "Mam Talent", Tetiana Galitsyna, wraz z Gwiazdą "Mam Talent" VLODYR-em, najszybszym malarzem na świecie oraz grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko – historię Małego Księcia wg. Antoine de Saint-Exupéry’ego, malowaną na żywo piaskiem, światłem i na wodzie, połączoną z grą aktorów, świateł i cieni oraz techniką szybkiego malowania (Speed Painting).

Dopełnieniem niezapomnianego, ponadgodzinnego show, jest przepiękna oprawa muzyczna, poruszająca najgłębsze emocje i przenosząca nas na magiczną planetę Małego Księcia.

Ta pełna ciepła opowieść nauczy dzieci ponadczasowych wartości i przypomni dorosłym o potędze prawdziwej przyjaźni.

„Mały książę” to genialna opowieść dla całej rodziny, która więcej mówi o życiu, niż grube, uczone księgi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

Było super dużo emocji i wrażeń
Przepiękne połączenie efektów wizualnych z grą aktorów i muzyką. Niesamowite wrażenie robi oglądanie tworzenia obrazu na żywo. Tak jak aktor gra tu i teraz, tak obrazy malowane piaskiem, farbami, wodą, światłem powstają na oczach widza- to zupełnie inne doznanie niż np. oglądanie filmu, który jest tylko odtwarzany. Ciężko ocenić czy to występ aktorów uzupełniony pokazem Zespołu Galistyny czy odwrotnie. Bo wspaniale się nawzajem uzupełniali. A najbardziej wzruszył mnie obrazek dziecka wlepionego w szybę pociągu :)
Bardzo przyjemny spektakl, zadziwiające techniki „rysowania” piaskiem, wodą i światłem. Bardzo to było przyjemne przeżycie! Polecam na spędzenie sobotniego popołudnia.
Bardzo fajny występ, polecam
Wspaniałe przadstawienie, bardzo dobrze zrealizowane
Marcin 20.11.2021 16:26
Spektakl przepiękny. Mój pięcioletni wnuk był bardzo zainteresowany. Obojgu na się bardzo podobało.
Bardzo piękne przedstawienie!
Przedstawienie świetne, ale raczej dla starszych dzieci. Córka 8 lat zachwycona. Dziękujemy :)
Sam nie byłem ,ale dziecko zachwycone , bardzo jej się podobało i na następny spektakl pójdziemy razem👍😊
Super przedstawienie pełne zaskakujących efektów. Wspaniałe spędzony czas.
Zarówno my jak i dzieciaki bardzo zadowolone. Gra świateł,muzyka, rysowanie piaskiem i światłem na wysokim poziomie. Polecam każdemu, kto chce zaskoczyć swoje pociechy.
przyjechałem specjalnie z Gdańska do Łodzi na występ. O 12:00 wchodzimy do Domu Kultury a obsługa mówi że występ się nie odbył. Biletyna nie odbiera telefonów które są podane na stronie oraz nie oddzwania +48 669 895 798 +48 669 895 798. Dzwoniłem w Poniedziałek o 12 żeby się dowiedzieć gdzie zostało przeniesione. Nie mają pojecia co i komu sprzedają. Teraz już szczytem chamstwa jest wysłanie ankiety jak mi się podobało ! Prezent wydarzenie na który specjalnie jechaliśmy się nie odbył. Brak kontaktu
Karol Ptak 09.11.2021 09:51
...wspaniały spektakl
Odbyłam niesamowitą podróż razem z Teatrem Piasku i Małym Księciem... Udałam się na spektakl, pełna niepokoju, z moją czteroletnią wnuczką. Obawiałam się, że taka mała dziewczynka będzie się nudzić, nie rozumiejąc treści, istoty przekazu itd. Nic bardziej mylnego- wnuczka była zachwycona, pomimo, ze była najmłodszym widzem ! Fantastyczne przedstawienie, piękna gra aktorów, no i te niesamowite efekty malowania na żywo piaskiem, wodą i malowanie obrazów na scenie w przeróżnych konfiguracjach, w tym "do góry nogami". Piękne przedstawienie. Gorąco polecam. Zwłaszcza, że przesłanie płynie od dziecka do dorosłych, ale też od dziecka do... dziecka.
Ciężko było stwierdzić czy spektakl jest dla dzieci czy dla dorosłych. Efekty artystyczne były świetne. Gorzej z narracją - nie znając książki ciężko byłoby widzieć o czym jest ta historia.
Występ rewelacyjny, zdolni i wspaniali aktorzy. Świetna atmosfera. Polecam z całego serca 💙
Polecam, szczególnie dla dzieci. Piękny występ...
haniah 30.10.2021 13:57
Piękne przedstawienie. Pierwszorzędna gra autorska no i emocje na twarzach widzów mówią same za siebie... Dziękuję.
Joanna 30.10.2021 08:51
Bardzo fajne wrażenia, inny rodzaj sztuki - malowanie piaskiem ale też światłem. Talent malujących robi wrażenia. Trochę nie pasują do całości elementy speed paintingu - mimo szybkości malowania to jednak wprowadza takim moment zatrzymania dynamiki przedstawienia. Ale całość warta zobaczenia.
Super inscenizacja. Pięknie przekazana opowieść.
Świetny spektakl i cudowna oprawa. Zadowoli dzieci i dorosłych.
Bardzo fajne widowisko, godne polecenia, tak dla młodszej jak i starszej widowni. Artyzm na bieżąco.
Gorąco polecam. Bardzo ciekawe przedstawienie. Uwielbiam Małego Księcia
Super sprawa naprawdę warto iść. Dzieci moje były zachwycone zresztą ja też byłem pod wielkim wrażeniem. W grudniu powtórka na Opowieść Wigiliją 😀
Spektakl super! Starszy synek zachwycony malowaniem na piasku, wodzie, światłem. A dorośli wzruszeni historią Małego Księcia.
Świetny spektakl. Szczególnie malowanie piaskiem i światłem to coś niebywałego.
Bardzo udane przedstawienie
Piękne przedstawienie w oryginalny sposób przedstawiona historia Małego Księcia
Piękne wrażenia ze spektaklu. Bardziej dla starszych dzieci wg. mnie od 6 lat.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl