spektakl

Teatr KAZUAR - Męczenstwo Piotra Oheya - Premiera

spektakl

Teatr KAZUAR - Męczenstwo Piotra Oheya - Premiera

Teatr KAZUAR - Męczenstwo Piotra Oheya - Premiera - Bilety na spektakl teatralny

Co się dzieje, kiedy w wydawałoby się spokojne, ustatkowane, wręcz nudnawe życie bohaterów wkracza nieprzewidywalne COŚ? Na przykład tygrys ludojad w łazience. Jakie będą konsekwencje pojawienia się nieproszonego gościa w domu Oheyów? Jedno jest pewne, nie pozostanie to bez wpływu na ich losy. Zapraszamy do scenicznego świata Sławomira Mrożka - koniecznie sprawdźcie jak świetnie poradzili sobie z klasycznym tekstem młodzi aktorzy Teatru Supeł!

Akcja dramatu obejmuje jeden akt. Miejscem akcji jest dom zamieszkiwany przez tytułowego Piotra Oheya z rodziną. Pewnego dnia, młodszy syn państwa Oheyów – Jaś Ohey dostrzega w łazience obecność tygrysa. Informacja ta powoduje, że mieszkanie Oheyów zaczynają odwiedzać nietypowi goście. Całość dramatu pełna jest typowych dla stylu autora groteskowych zdarzeń, w ostateczności doprowadzających do zaskakującej końcówki.

reżyseria: Mateusz Suchan
asystentka reżysera: Magdalena Martyniak
scenografia: Paulina Da-Via
muzyka: Tomasz Manderla
oświetlenie: Mateusz Preś
plakat: Zuzanna Stuchły

WYSTĘPUJĄ:
Małgorzata Fiołka, Dorota Zielińska, Lilianna Matuszek, Marta Strzałkowski, Daria Reclik, Sandra Widera, Julia Pikulicka, Nadia Krupa, Nicole Kubiak, Jan Leszczyniak, Jakub Granieczny, Jakub Strzałkowski.
Produkcja DK Boguszowice

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Rybnik

Recenzje Teatr KAZUAR - Męczenstwo Piotra Oheya - Premiera

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl