spektakl

Telewizja Kłamie

spektakl

Telewizja Kłamie

Telewizja Kłamie - Bilety na spektakl teatralny

Telewizja Kłamie - Bielsko-Biała Bielskie Centrum Kultury | Kupuj Bilety Online

Całkowicie świeży spektakl o telewizjach dobrze nam znanych (TVP, TVN, Polsat, TRWAM), o prowadzących i gościach, o tym co na ekranie i poza nim! Dwie godziny śmiechu, które będziecie wspominać długo!

Przedstawienie w reżyserii Bartka Kasprzykowskiego i całego zespołu aktorskiego: Tamary Arciuch, Bartosza Opani i Adama Fidusiewicza, napisane przez autora sukcesu skeczy Paranienormalnych - Michała Paszczyka, pełne dowcipu i nawiązań do aktualnych wydarzeń, aktorskiej finezji i kunsztu, niepowtarzalne i oryginalne, grane przez jeden, stały i zgrany skład aktorski. To po prostu trzeba zobaczyć.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Bielsko-Biała

Recenzje

Fantastyczny wieczór, cudowna rozrywka, fenomenalni aktorzy.
Bardzo się cieszę że ten spektakl jest!
Dawno się tak nie ubawiliśmy momentami aż do łez. Wspaniała obsada w szczególności Pan Bartosz Opania
rewelacja
Dawka dobrego humoru 🙂
Świetna gra aktorska oraz integracja z publicznością. Sala wypełniona po brzegi. Oczywiście nie obyło się bez bisu po owacjach na stojąca :)
Świetna zabawa. Inteligentnie i dowcipnie. Brakowało mi tylko programu informacyjnego, a przecież każda z tych telewizji takowy posiada w ramówce. Pozdrawiam ekipę aktorską 😊
Super
Świetna zabawa. Rewelacyjni aktorzy. Czas upłynął bardzo szybko. Szczerze polecam.
Świetny spektakl!!!!
Bardzo fajny,lekki spektakl. Dobrze się bawiliśmy, zgodnie zapowiedzią płakałam ze śmiechu. Polecam dla odstresowania.
Najlepszą recenzją niech będzie fakt, iż przez dwie godziny nie nudziłem się nic a nic ;)
Świetne przedstawienie, brawo za grę aktorską. Jednym słowem dwie godziny dobrej zabawy.
Super przedstawienie !!! Gorąco polecam :)
Wspaniała wydarzenie
Dużo humoru. Świetna zabawa:)
Rewelacyjny występ, temat na czasie pokazany w przezabawnych scenach. Gra aktorska to mistrzostwo świata, rozbawili mnie do lez, każdy z osobna emanował indywidualnym kunsztem nie tylko aktorskim ale i kabaretowym . Wszyscy byli świetni ale mój ulubieniec Bartosz Opania okazała się kolejny raz osobą o wielu twarzach, uwielbiam to;) Polecam gorąco wspaniałą dawke humoru.
Rewelacja ! Dawno tak się nie ubawiłam !😍
Spektakl udany, wesoły i daje trochę do myślenia..... Obsada znakomita, jesteśmy zadowoleni. Mały minus za słabą widoczność sceny z 14 rzędu
Rewelacyjny spektakl
Świetny spektakl. Dobre 2 godziny śmiechu i zabawy :)
Świetny spektakl angażujący widownię
Joanna 17.02.2020 09:57
Dużo śmiechu aż do bólu mięśni twarzy :) Warto, polecamy. Na minus miejsce czyli MOK w Lesznie i krzesła na równym poziomie przez co widoczność ograniczona - winno się to odbyć w innej sali.
Rewelacyjna gra aktorów bardzo ciekawe reakcje części publiczności
Świetnie się bawiłam. Było się z czego śmiać. MOK Leszno dobrze zorganizował wydarzenie. Polecam!
Polecam!
Niestety wyszłam zawiedziona. Być może nie byłam targetem tego wydarzenia, bo przedstawiony humor mi nie odpowiadał. Pomyślałabym, że no nic - zdarza się, że dane wydarzenie po prostu się nie podoba. Uważam jednak, ze nazywanie tego wydarzenia spektaklem (a nie kabaretem po prostu) to ogromne nieporozumienie.
Rewelacyjny spektakl! Ponad 2 godziny świetnej zabawy, interakcja z publicznością. Polecam każdemu, kto chce jeszcze dosadniej zobaczyć w jaki sposób telewizja manipuluje odbiorcami :)
Bawiłyśmy się doskonale! Inteligentny dowcip w bardzo dobrym wydaniu aktorskim. Wszyscy aktorzy świetni, ale to, co pokazali Panowie Kasprzykowski i Opania to role Oscarowe. Aha... Ja z osobą towarzyszącą o mało nie umarłyśmy ze śmiechu...ku przestrodze. Chyba tylko dlatego nie miałyśmy siły na jeszcze większe brawa i standing ovation.
Katarzyna 15.02.2020 10:36
Spektakl udany , dobra zabawa przez dwie godziny wart polecenia !
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Bielsko biała inne wydarzenia