spektakl

Thornet | Spektakl impro

spektakl

Thornet | Spektakl impro

Thornet | Spektakl impro - Bilety na spektakl teatralny

Śmiech, zaskoczenie, wzruszenia… To najczęstsze reakcje, jakie wzbudzają spektakle THORNETU. Tworzone przez nich na żywo nieprzewidywalne historie czerpią pełnymi garściami z dorobku science-fiction. W fantastycznej scenerii osadzają pełnokrwiste postacie i to na nich skupiają się najbardziej, pokazując uniwersalność ludzkiej natury bez względu na miejsce i czas.

W teatrze improwizacji aktorzy biorą na siebie równocześnie role scenarzystów i reżyserów spektaklu, kreując na scenie rozbudowane światy i misternie zaplecione historie. Każdy występ to premiera i zarazem ostatnie granie. To, co zobaczycie, nigdy się nie powtórzy!

THORNET to efekt współpracy Piotra Pawłowskiego i Dawida Reszorta Rejmandowskiego z Kolektywu TERAZ z improwizatorami z całej Polski – Alicją Dobrowolną, Beatą Różalską i Jackiem Mikulskim.

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z obecnym reżimem sanitarnym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Toruń

Recenzje i opinie: Thornet | Spektakl impro

Bardzo świeża formuła - a w związku z tym będąca niespodzianką. Bardzo miłą. Aktorzy stanęli na wysokości zadania pomimo (tak myślę) sporej trudności w realizacji wybranej koncepcji przedstawienia. Było sporo spontanicznego śmiechu, sporo bardzo absurdalnego humoru. Naprawdę to był dobrze spędzony czas.
Świetna zabawa i inspiracją do urozmaicania spotkań towarzyskich...Brawa dla Aktorów - ich refleksu i nieprzewidywalnego toku myśli...Nasz ulubieniec - Bartek!!! Totalny luz i zgrywa teatralna. I o to chodzi!😅 ... A wszystko to na Dworze Artusa

Polecane z kategorii spektakl