spektakl

To tylko sex

spektakl

To tylko sex

To tylko sex - Bilety na spektakl teatralny

To tylko sex - Warszawa Teatr IMKA | Kupuj Bilety Online

UWAGA!
Ta sztuka może radykalnie zmienić twoje życie miłosne :)

Dlaczego miłość kończy się małżeństwem?
Czego tak naprawdę pragną kobiety?
Kto ma większy apetyt i na co?
Jaka jest najczęstsza fantazja seksualna?

Twórcy sztuki „Jak zostać SEX GURU” przedstawiają nową pikantną i przezabawną komedię „TO TYLKO SEX”. Jedna z najbardziej znanych polskich aktorek Olga Bołądź jako EDYTA RADZI (#edytaradzi) w roli sex-eksperta zgłębi tajniki seksualnego labiryntu.
Myślisz, że masz wspaniałe życie seksualne? Naprawdę w to wierzysz? Może razem to sprawdzimy?

„TO TYLKO SEX!” to rozpustnie śmieszna i interaktywna sztuka dla dorosłych! To wielki przebój West Endu w opracowaniu artysty kabaretowego Szymona Jachimka – związanego z kabaretem Limo. Reżyserem sztuki jest Giovanni Castellanosa - znany z reżyserowania hitu BOEING, BOEING. Z takim składem „TO TYLKO SEX!” z całą pewnością okaże się jednym z najlepszych spektakli komediowych tego sezonu! Aktorka Olga Bołądź z dużą dozą pikanterii i humoru przedstawi cenne rady i wskazówki które wzbogacą życie erotyczne wszystkich, bez wyjątków.
Jeżeli jednak jesteś jednym z niewielu szczęśliwców, którzy nie mają problemów ze swoim życiem seksualnym :) – nie rezygnuj z dobrej zabawy – przyjdź, przyprowadź znajomych i podziel się swoją radą! Humor i śmiech pozwolą na większą otwartość z przymrużeniem oka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

18.02.2020, 19:00 Teatr IMKA
 KUP BILET
19.02.2020, 19:00 Teatr IMKA
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE
20.02.2020, 19:00 Teatr IMKA
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje

Było zajebi.........😍
Joanna Joanna 14.09.2019 20:07
Sex Guru był lepszy. Tyle. Dziękuję
butikk 14.09.2019 15:39
Przygotowaliśmy się na dużą dawkę humoru z nutą erotyzmu. Już od początku przedstawienia okazało się, że chemii między aktorką a publicznością nie będzie... Tylko z grzeczności pozostaliśmy na widowni do upragnionej przerwy i opuściliśmy teatr z wielką ulgą. Nie byliśmy jedyni. Duże rozczarowanie
Patch2019 13.09.2019 08:33
Z dużym taktem , dowcipnie i dobitnie , ale bez onieśmielania widowni. Super spektakl , świetna zabawa i jednocześnie zaproszenie do refleksji. Wspaniała Pani Olga -naturalna,spontaniczna-myślę , że bawiła się tak jak my.
CIekawa formuła, jednak żeby zaangażować bardziej publiczność przydałaby się rozgrzewka jak w spektaklach improwizowanych. Parodia amerykańskich pompatycznych wykładów a'la TED i współczesnego świata, w którym z każdej niewielkiej rzeczy próbuje zrobić się biznes zarabiając na gadżetach. Ciekawe "pomoce naukowe".Olga Bołądź bardzo dobra w roli Edyty. Po spektaklu jednak spodziewałam się czegoś innego.
L'astice 12.09.2019 09:01

PROMOCJA DNIA

-25%

Wałbrzych
20.02.2020 19:00

bilety od 65,00 zł

KUP BILET

Polecane

Warszawa inne wydarzenia