Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

spektakl

Tuwim i inni w sałatce

spektakl

Tuwim i inni w sałatce

Tuwim i inni w sałatce - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Lekki, zabawny, barbórkowo-mikołajkowy spektakl w wykonaniu aktorów płockiego Teatru Form Wielu pt: Tuwim i inni w sałatce. Przedstawienie to kolaż zabawnych tekstów kabaretowych i piosenek utrzymanych w konwencji międzywojennego teatru. Teksty takich autorów jak m.in. Julian Tuwim i Antoni Słomiński rozbawią do łez nawet najbardziej wymagającego Widza, zaś znane wszystkim muzyczne przeboje tamtego okresu rozkołyszą i rozśpiewają wraz z aktorami całą widownię.
Gdy leje deszcz bylejakości, gdy wieje wichura byle czego i zimno jest przez byle kogo podajemy Państwu przepis na przednie, “lekkostrawne” lecz “wykwintne”, artystyczne danie w oparciu o kabaretowe teksty okraszone szlagierami z epoki: Trójka aktorów średnio prowincjonalnych, świeżych lecz dojrzałych, jeden pianista wytrawny, kopa tekstów Tuwima najlepszej jakości, w tym: kilka skeczy i tyleż piosenek, ze dwa monologi dla smaku, garść melodii wiecznie świeżych…
Zobaczycie Państwo porządną i można rzec “przedwojenną” szkołę zachowań scenicznych! Nie zawsze aktorzy “nieprowincjonalni” mają taką klasę.

Smacznego!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Włocławek

Recenzje i opinie: Tuwim i inni w sałatce

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl