spektakl

W róż bici... czyli o tych, którym się spełniło

spektakl

W róż bici... czyli o tych, którym się spełniło

W róż bici... czyli o tych, którym się spełniło - Bilety na spektakl teatralny
Dodaj do ulubionych
Ulubione

W róż bici… czyli o tych, którym się spełniło
Festiwal 321 Impro zaprasza na muzyczny spektakl improwizowany.

W RÓŻ BICI, czyli o tych którym się spełniło.

Z powodu, o którym wszyscy chcielibyśmy już zapomnieć, jak o złym śnie, nie możemy zaprosić Was na pełen rozmachu Festiwal 321 Impro. Możemy jednak zabrać Was w jedyną w swoim rodzaju podróż z impro i sprawić, że spektakl zagrany w andrzejkowy wieczór będzie niepowtarzalny.

Jeden spektakl, ale jacy Goście! Na zaproszenie Wybitnie Nieznanych na scenie Hugonówki pojawią się gwiazdy teatru komediowego, kabaretu, mistrzowie improwizacji: Ada Borek (Kabaret Nowaki), Wojtek Kamiński (Kabaret Jurki), Tomek Majer (Kabaret Hrabi) oraz Marcel Wiercichowski (Teatr Bagatela).

Wybitnie Nieznani, czyli Katarzyna Michalska, Agnieszka Bajer i Michał Głowacki zaprosili także wspaniałych muzyków: Rafała Stępnia (piano), Marcina Jadacha (gitara basowa), Andrzeja Gondka (gitara) i Fryderyka Młynarskiego (perkusja).

W andrzejkowy wieczór w Hugonówce zabiorą Was w muzyczną, improwizowaną podróż do tych, którym spełniły się wróżby i marzenia. Będzie jak zwykle: niezwykle komediowo, z dystansem i przymrużeniem oka. Serdecznie zapraszamy

Wtorek, 30 listopada, godz. 19.00

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: W róż bici... czyli o tych, którym się spełniło

Jak zawsze było fantastyczne
Żółty dzik 01.12.2021 09:36

Polecane z kategorii spektakl