spektakl

Wieczór kawalerski NT

spektakl

Wieczór kawalerski NT

Wieczór kawalerski NT - Bilety na spektakl teatralny

Robin Hawdon
"Wieczór kawalerski"
(Perfect Wedding)

Reżyseria: Paweł Pitera
Scenografia: Barbara Guzik
Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak
Obsada: Bożena Borek, Monika Bubniak, Igor Chmielnik, Monika Janik, Krzysztof Kluzik, Wojciech Marcinkowski, Magdalena Płaneta

Premiera 11.06.2021 r. Nowa Scena - Nowy Teatr w Słupsku

Po burzliwym wieczorze kawalerskim przyszły pan młody budzi się w zarezerwowanym na noc poślubną hotelowym pokoju u boku pieknej, lecz... kompletnie sobie nieznanej kobiety. Za chwilę pojawi się panna młoda, obsługa przyjęcia i goście weselni. Każda próba wyjścia z tak zagmatwanej sytuacji wpędza naszych bohaterów w coraz większe opały. Czy uda im się wybrnąć z kłopotów? Co jeszcze może przydarzyć się w hotelowym apartamencie? Jak uniknąć kompromitacji i katastrofy? A może los podpowie im rozwiązanie, którego nie nikt wcześniej nie planował?
"Wieczór kawalerski" to pełna nieoczekiwanych zbiegów okoliczności, przebieranek i zwrotów akcji, rozgrywająca się w zawrotnym tempie błyskotliwa komedia omyłek. Spektakl iskrzy dowcipem i ciętymi dialogami bawiąc widzów na całym świecie już od 1994 roku. Klasyka gatunku autorstwa Robina Hawdona, reżyseria specjalisty farsowej sceny Pawła Pitery, barwna scenografia Barbary Guzik oraz cały zespół Nowego Teatru w obsadzie gwarantują, że "Wieczór kawalerski" to z pewnością dobry pomysł na wieczór w teatrze!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Słupsk

Recenzje i opinie: Wieczór kawalerski NT

Bardzo mi się komedia podobala,dawno tak sie nie uśmiałam,aktorzy prawdziwi a zarazem stanowczy w niektórych scenach,gra aktorska majstersztyk,sceny z życia wzięte jak i trochę fikcyjne,nie pamiętam kto grał Judy-pelen podziw,za scenę pierwsza (rozbierana)
dobra komedia, bardzo dobra gra aktorów
Miły wieczór z towarzystwie dobrych aktorów.
Bardzo nam się spektakl podobał
Fajny spektakl, lekki i rozrywkowy_ aktorzy w pewnym momencie też nie potrafili powstrzymać rozbawienia😉 i trochę scen "położyli". W dalszych rzędach nie wszystko było dobrze słuchać, szczególnie kwestie wypowiadane ciszej. Końcówka brawurowo zagrana 💪Ogólnie wieczór "nie_ kawalerski" udany 🤗
Było fajnie ale pomoc domowa lepsza
Świetna zabawa. Polecam.
Bardzo przyjemna komedia, dobra gra aktorów.
Świetny spektakl. Aktorzy prima sort. Teatr uszyty na miarę . Uwielbiam to miejsce.
Świetne i zabawne przedstawienie. Wspaniała gra aktorska. Warto się wybrać.
pierwszy raz w teatrze po remoncie :) odbió bardzo pozytywny :)! bylismy w pierwszym rzędzie na skraju więc łóżko trochę słabo było widać ;) jednak spektakl zabawny :) zakręcony, bardzo korzystnie spędzony czas
Bardzo przyjemne widowisko 🙂
Sztuka super, polecam, jednakże nikomu nie polecam 11 rzędu , widoczność prawie żadna , mąż siedział na złożonym krześle , aby cokolwiek widzieć, starsze małżeństwo obok nas, pani bileterka przesadziła na dostawione krzesła, a ja wyszłam zmęczona , ciągłą zmianą pozycji, żeby cokolwiek widzieć.
Spektakl świetny, gra aktorska rewelacyjna!!!! Ubaw po pachy
Świetny spektakl, super zabawa, gra aktorska na wysokim poziomie, gorąco polecam.
Super przestawienie. Dobrze się bawiłem .
Świetna, przezabawna historia z wieloma zwrotami akcji. Przecudowna aktorka odgrywająca rolę pokojówki ( tej prawdziwej ;) Bardzo polecam!
Sztuka była ciekawa, zabawna i dobrze zagrana.
świetny spektakl od poczatku do końca ,uśmiałam się jak nigdy,gra aktorska fenomenalna uwielbiam ich!
Dobra zabawa i relaks. Polecam
Rewelacyjny występ, wybitni aktorzy
fantastyczna komedia, znakomici aktorzy.
Fantastyczny spektakl! Jestem pod wrażeniem gry aktorów i tego, że potrafili nauczyć się na pamięć tak zawikłanych tekstów i zgrać wejścia w odpowiednich momentach. BRAWO!!!
Fantastyczna komedia na trudne czasy. Chociaż.na chwilę dzięki wspaniałym aktorom i wszystkim tym którzy brali udział w przygotowaniu spektakl oderrwalliśmy się z Żoną od rzeczywistości. Dziękuję
Super fantastycznie i śmiesznie było
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl