Pokaz przedpremierowy / Winda do Nieba czyli czworo po czterdziestce | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

spektakl

Pokaz przedpremierowy / Winda do Nieba czyli czworo po czterdziestce

spektakl

Pokaz przedpremierowy / Winda do Nieba czyli czworo po czterdziestce

Pokaz przedpremierowy / Winda do Nieba czyli czworo po czterdziestce - Bilety na spektakl teatralny

Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o zachowanie zasad reżimu sanitarnego (dezynfekcja rąk, przyjście w masesce, zachowanie dystansu 2m). Przed wejściem na Salę Widowiskową prosimy o wypełnienie Oświadczenia COVID-19.

POKAZ PRZEDPREMIEROWY.

Wszyscy kochamy romantyczne komedie !
A kiedy są muzyczne przepadamy za nimi !
Dodajmy do smaku kilka przenikliwych obserwacji samych siebie i mamy teatralny hit!
I Taka Jest- „ Winda do Nieba czyli czworo po czterdziestce”.
Rozgadana, Rozśpiewana i Roztańczona!

„Winda do Nieba czyli czworo po czterdziestce” to ,po raz pierwszy wystawiany na polskich scenach, przebój frekwencyjny teatrów Austrii i Niemiec.

Bohaterowie: uzależniona od złośliwości Królowa Śniegu - Magdalena, oaza naiwności i
odkrywczych spostrzeżeń - Urszula, akwizytor totalny, facecik w garniturku - Jerzy i przez
nadwrażliwość po sam nos zatopiony w kobiecości - Andrzej, wszyscy w tym samym wieku, zostają uwięzieni pomiędzy piętrami w windzie.

Czy będzie to chwila na podsumowanie czy czas na budzące się uczucie? Jaką tajemnicę nosi każdy z bohaterów? Kto wykorzysta szanse na nową odsłonę życia?
Musicie to koniecznie Szanowni Państwo Zobaczyć!. To wszystko na scenach w całej Polsce w
wykonaniu , znanych i lubianych aktorów: Olgi Borys ,Małgorzaty Lewińskiej, Izabeli Bukowskiej, Sylwii Gliwy, Wojciecha Medyńskiego, Jacka Kawalca, Dariusza Kordka.

Reżyseria - Dariusz Taraszkiewicz. Teksty piosenek-Tadeusz Ross. Choreografia, znany z
programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, - Krzysztof Kris Adamski.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Za 40 zł można obejrzeć, za więcej nie warto, szkoda :(
Ten spektakl nas zachwycił.Niby komedia ale bardzo mądra. Do śmiechu i płaczu. .Świetny tekst i wykonanie a piosenki genialne.Pan Kordek najlepszy.Bardzo miło spędziliśmy ten wieczór. Polecam gorąco! Grażyna i Zdzisław.
Nareszcie poszliśmy do teatru! Po tak długiej przerwie nie mogliśmy doczekać się przedstawienia na żywo. I udało się dzięki domowi kultury na Sluzewcu. Przedstawienie zaliczam do średnich. Nie wiem dokładnie dlaczego, pozostawiam to prawdziwym krytykom. Może to kwestia adaptacji oryginału. Szczególnie utwory śpiewane i niektóre dialogi rozczarowywały. Gra aktorów była dobra i niektóre momenty śmieszne. Pani Sprzataczka, która kręciła się wśród widzów przed rozpoczęciem to bardzo dobry pomysł. Ale ogólne wrażenie pozostaje takie sobie. Mini to jednak, jesteśmy zadowoleni z tak spędzonego sobotniego wieczoru. Dziękujemy!

Polecane