spektakl

„Wywrócona bajka o Kapturku” Rodzinne Spotkania z Teatrem

spektakl

„Wywrócona bajka o Kapturku” Rodzinne Spotkania z Teatrem

„Wywrócona bajka o Kapturku” Rodzinne Spotkania z Teatrem - Bilety na spektakl teatralny

Rodzinne Spotkania z Teatrem w WCK

Rodzinne Spotkania z Teatrem wracają po wakacyjnej przerwie. Już w ostatnią niedzielę września w Wodzisławskim Centrum Kultury będzie można zobaczyć spektakl „Wywrócona bajka o Kapturku” w wykonaniu Teatru Kultureska z Krakowa.

Czerwony Kapturek, groźny wilk i wędrówka przez las do babci... I choć to historia dobrze znana każdemu dziecku, to już 29 września o godzinie 16:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury widzowie przekonają się, że może zostać opowiedziana zupełnie inaczej.

W lesie źle się dzieje – kwiaty zapadły się pod ziemię, przestały szumieć drzewa, wśród mchów ścielą się śmieci, a zamiast zieleni w lesie pojawiła się czerwień. Dzielna i waleczna Owieczka Ola podejmuje się odnalezienia odpowiedzi na pytanie: „Kto zaczarował las?”. Postanawia odnaleźć „leśnego potwora” i przywrócić zieleń drzewom. Czy pomoże jej w tym magiczny Czerwony Kapturek?

Teatr Kultureska, bazując na znanej wszystkim dzieciom baśni Braci Grimm, stworzył autorski spektakl, mający charakter bajki o tematyce ekologicznej. Zabawna historia zaskakuje i bawi dzieci przez okrągłe 60 minut. Poprzez spektakl dzieci uczą się dbać o środowisko naturalne, a także pogłębiają swoją świadomość ekologiczną.

- Na każdym kroku młodzi widzowie zaskakiwani będą przez nieoczywistych bohaterów, wyjątkowe zwroty akcji i poprzez niesamowite efekty sceniczne. To będzie barwne widowisko, na które już dziś serdecznie zapraszamy – informuje Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Spektakl adresowany jest do dzieci w wieku 3-11 lat, czyli dzieci z przedszkoli i klas I-IV szkoły podstawowej. Widzów zapraszamy już na godzię 15:00 na cykl "Bawmy się razem", gdzie razem z Ciocią Klocią dzieci wpadną w wir dobrej zabawy. Ciekawe animacje i radość uczestników to wyznaczniki tego cyklu (obowiązują zapisy).

W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.

Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Spektakl bardzo fajny. Mój syn był cały czas zainteresowany . Czas trwania idealny nie za długo nie za krótko
Spektakl wspaniały!!! Super bawił się 2,5 latek, 4 latek i mama 😀 piękne kostiumy i wspaniały śpiew na żywo
Zabawne dialogi, elementy musicalowe (pani wróżce można pozazdrościć umiejętności wokalnych), świetna gra aktorska i świateł, bajkowe kostiumy i niebanalna fabuła i włączanie młodych widzów w akcję to wszystko, co oczarowuje młodego widza, ale i jego rodzica. Pomijając oczywiste walory estetyczno- kulturowe moja córeczka po tej sztuce wreszcie uwierzyła, że wilk nie musi być taki zły jak go malują :-) Gorąco polecam.
Wspaniałe przedstawianie.
Rewelacyjny spektakl....dzieci zachwycone
Świetna zabawa dla dzieci i dla rodziców. Polecam
POLECAM!!!!! Brak mi słów, którymi mogłabym opisać zadowolenie dziecka i mamy Fantastyczny spektakl, wspaniali aktorzy. Oby więcej takich imprez
Najlepszy spektakl w tym roku. Polecam.

Polecane