spektakl

ZAPISKI OFICERA ARMII CZERWONEJ

spektakl

ZAPISKI OFICERA ARMII CZERWONEJ

ZAPISKI OFICERA ARMII CZERWONEJ - Bilety na spektakl teatralny

Nowodworski Ośrodek Kultury
Zaprasza na spektakl teatralny
wg prozy Sergiusza Piaseckiego
w wykonaniu Piotra Cyrwusa

Zapiski oficera Armii Czerwonej

08.10.2021 godz.18.30 karta wstępu 30 zł

Monodram został zrealizowany na podstawie książka Sergiusza Piaseckiego „Zapiski oficera Armii Czerwonej”. Jest dziennikiem Michaiła Zubowa, tytułowego oficera Armii Czerwonej, który 14 września 1939 roku wkracza do burżuazyjnej Polski. Jako człowiek wychowany w systemie totalitarnym odbiera nasz kraj jako miejsce sprzeczności i dziwów. Wojenne przeżycia doświadczają starszego lejtnanta Zubowa, czy go zmieniają? Jakie wyciągnie wnioski? To opowieść o losach jednostki w czasie wojny.

Piotr Cyrwus za rolę Zubowa otrzymał wyróżnienie na Festiwalu Teatru Jednego Aktora w Toruniu. O granej postaci mówi: „Zubow jest postacią tragiczną. Człowiek nigdy nie jest jednowymiarowy. W teatrze gram pełną gamę bohaterów, postacie kontrastowe, co mnie cieszy. Najbardziej lubię grać właśnie takie złożone charaktery.”
Spektakl „Zapiski oficera Armii Czerwonej” to jeden z najlepszych monodramów polskiego teatru, łączący doskonałe aktorstwo z wyjątkowym tekstem.

Czas trwania spektaklu 1 godz. 20 min.**

• Karty wstępu ze zniżką na Nowodworską Kartę Familijną do nabycia tylko w kasie ośrodka kultury za okazaniem karty;
• Zakupiona karta wstępu nie podlega zwrotowi.

Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania wytycznych przeciwepidemicznych.
Przy wejściu do ośrodka kultury oraz podczas koncertu wszystkich uczestników obowiązuje zakrycie ust i nosa. Środki zabezpieczające uczestnicy zapewniają sobie we własnym zakresie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Nowy Dwór Mazowiecki

Brak wydarzeń w: Nowy Dwór Mazowiecki

Recenzje i opinie: ZAPISKI OFICERA ARMII CZERWONEJ

Wspaniały Aktor. Świetne przedstawienie
Bardzo ciekawy występ, historia oficera Zubowa opowiedziana profesjonalnie, czasami humorystycznie, realistycznie. Pan Cyrwus - fantastycznie wcielił sie w graną postać. Rewelacja, polecam.
Takiego popisu gry aktorskiej dawno nie widziałam! Piotr Cyrus stworzył kreację oficera Armii Czerwonej wprost genialnie. To jest aktor najwyższej klasy i koniecznie trzeba Go zobaczyć na scenie. Akcja płynęła wartko, obfitowała w zwroty akcji, było dużo śmiechu, ale też zadumy nad tym co sie moze stac z człowiekiem zniewolonym. Naprawdę warto obejrzeć to przedstawienie! Jak będzie grana ponownie wybiorę się drugi raz.
Wspaniałe przedstawienie! Wspaniały aktor!

Polecane z kategorii spektakl