spektakl

Zima w Dolinie Muminków-Scena Małego Widza z Teatrem Baj

spektakl

Zima w Dolinie Muminków-Scena Małego Widza z Teatrem Baj

Zima w Dolinie Muminków-Scena Małego Widza z Teatrem Baj - Bilety na spektakl teatralny

Zima w Dolinie Muminków-Scena Małego Widza z Teatrem Baj - Warszawa Kino na boku | Kupuj Bilety Online

Muminki jak misie zapadają w zimowy sen. A co się może stać, kiedy Muminek obudzi się w środku zimy? Może pomyśleć, że cały świat zniknął, bo wszystko przykryte śniegiem wygląda całkiem inaczej. Okazuje się jednak, że nawet zima, choć brakuje jej kolorów, też ma swój urok. Można jeździć na nartach, poznać Trolla, który mieszka za piecem i zaprawionego w zimowych sportach Paszczaka. Można też świętować wigilię, ale w tym celu trzeba już obudzić pozostałe Muminki.

Spektakl dla dzieci 5+

Na scenie ożywają bohaterowie z opowiadań Tove Jansson: Mama i Tatuś Muminka, Mała Mi, Paszczak, Too-Tiki. Wspólnie z nimi mali widzowie odkrywają różne oblicza zimy, która może być puchata i miękka jak pierzyna, ale też lodowata i niebezpieczna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Teatr Baj to wielka klasa. Ale obserwując go regularnie uważam, że na rok aktorzy i scenarzyści powinien zmienić profesje. Tak skupiają się na oryginalności form wyrazu, że ich scenariusze zaczynają gubić watek, przesłanie i czytelność przekazu dla dzieci. To zaczyna być mocno przecudowane i z moich obserwacji ogólnych z sali, staje się niezrozumiałe. W szkole to najwyżej mocna trójka po prostu. Szkoda.

Polecane