spektakl

Złodziej

spektakl

Złodziej

Złodziej - Bilety na spektakl teatralny

Eric Chappell
ZŁODZIEJ

Dom za miastem, późny wieczór, gospodarze z przyjaciółmi wracają z przyjęcia. Na gorącym uczynku zostaje przyłapany złodziej. Ale nie jest to zwyczajny opryszek. To złodziej sympatyczny, zagrany brawurowo przez Cezarego Żaka. Złodziej, który przeszukując dom poznał najgłębsze tajemnice mieszkańców. Złodziej z fantazją, – psycholog, który wywróci wzajemne relacje mieszkańców do góry nogami.
Złodziej to œświetna zabawa, błyskotliwe żarty, brawurowe zwroty akcji i zaskakujący finał.

Obsada:
Cezary ŻAK
Renata DANCEWICZ
Rafał KRÓLIKOWSKI
Leszek LICHOTA/Jacek BRACIAK
Izabela KUNA

Tłumaczenie - Elżbieta Woźniak
Reżyseria - Cezary Żak
Scenografia - Maciej Chojnacki
Kostiumy - Sylwester Krupiński
Muzyka - Krzysztof Komeda
Plakat -Daniel Duniak

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Spektakl lekki i przyjemny😀 Aktorzy wspaniali. Bardzo mile spędzony czas😀
Spektakl wspaniały. Bawilismy się z żoną przednie. Troszkę szkoda, że zamiast Braciaka w Poznaniu był nieco mniej znany Lichota ale poza tym bez zarzutu.
miło spędzony czas
Super! Doskonały spektakl. Byłam po raz drugi...
Kolejna sztuka gdzie aktorzy z Warszawy odwalają chałturę na wyjezdzie zakładając, że prowincja kupi wszystko. Aktorzy mają problemy z dykcją, pamiętaniem tekstu i poruszaniem się po scenie.
Spektakl był dobry ale miejsca FATALNE. Lokalizacja foteli była źle zobrazowana na stronie rezerwacji, nie było info o tym że to boczny balkon z którego jest BARDZO ograniczona widoczność. Jestem baaaaardzo zawiedziona
Nie mam żadnych zastrzeżeń zarówno do organizacji jak i spektaklu. Spektakl rewelacyjny.
Doskonała gra aktorska
Super zabawa , świetny spektakl ! Cezary Żak rewelacyjny... Bardzo mile spędzony czas ...Polecam
Zabawa przednia. Jedyny minus to konieczność wdychania dymu papierosowego. Proponuję e-papieros 😉 Co do samej Aula Artis to nie wiem czy jest tak zawsze, ale stanie w długiej kolejce do szatni przy otwartych drzwiach wejściowych... Dobrze że jest już cieplej 😉
bardzo nam się podobało -świetna gra wszystkich aktorów, wartka akcją, śmieszne dialogi. Polecamy
Wspaniała zabawa - świetna gra aktorska, a Pan Żak cudowny w swojej roli! Świetnie wydane pieniądze na spotkanie z kulturą!
Przedstawienie było super. Szkoda ze organizatorzy nie pomyśleli aby aktorom na zakończenie kwiaty wręczyć, było by im miło. A przedstawienie w skali od 1 do 10, to daje 10 pkt.
Zabawna historia, ujawnia prawdziwe zakamarki ludzkiej natury. Dobra gra aktorska. Polecam
znakomite, bawiliśmy się super
Sztuka lekka i przyjemna, ale nie zachwyca. Dobry warsztat aktorski ratuje przedstawienie. Pani Iza Kuna- świetna!
Świetna końcówka, poszczególne role są wielowymiarowe, a każda postać chce coś ugrać dla siebie. Sam bohater - złodziej - cudnie zagrany, Pana Cezarego Żaka mogłabym jeść łyżkami. Nic więcej dodać nie mogę, bo musiałabym zdradzić fabułę. Polecam!
Komedia najwyzszych lotow, ze swietna obsada i wysmienitymi kreacjami aktorskimi. Zak, Kuna, Lichota na 10, Krolikowski na 8, Dancewicz od niechcenia na 4. Poszedlbym jeszcze raz
Świetne, zabawne przedstawienie. Aktorsko super!
Świetny spektakl, rewelacyjna gra aktorska - fantastyczna Iza Kuna i Cezary Żak :)
Świetny spektakl! Akcja na początku dość powolna, ale szybko się rozkręciło, zakończenie pierwszego aktu brawurowe. Drugi akt - jeszcze więcej emocji :) Super!
Świetny spektakl. Genialna gra aktorska.
Bardzo mi się podobało. "Wspaniały spektakl, rewelacyjna gra aktorska. Polecam!"
Rewelacja
Iza 14.10.2018 16:54
Fantastyczny spektakl!!!
Wspaniala sztuka. Super spędzony czas
Dzień dobry, Na spektaklu "Złodziej" byłam z mężem w dniu 13.10.2018r o godz.16 00 w Gdańsku. Po wejściu na widownie okazało się,że miejsca nr 15 i 16 w rzędzie VII ,które rezerwowałam i opłaciłam w czerwcu przez internet są zajęte. Zgłosiłam ten fakt do bileterki, która poprosiła organizatora.Ten pan wskazał nam gorsze miejsca nr 1 i 2 w rzędzie 10.Rezerwując wcześniej miejsca chcieliśmy dobrze widzieć i słyszeć. Niestety nie było słychać wszystkich słów.Niektórzy aktorzy mówili tak cicho ,że trzeba było domyślać się co mówią zwłaszcza p.Dancewicz.Jestem bardzo zawiedziona i proszę o odpowiedź
Słodko - gorzka w wymowie sztuka o relacjach międzyludzkich. Gra aktorów na najwyższym poziomie.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane