sport

DSF KICKBOXING CHALLENGE

sport

DSF KICKBOXING CHALLENGE

DSF KICKBOXING CHALLENGE - Bilety na wydarzenia sportowe

W sobotę, 18-go kwietnia 2015 roku wielki międzynarodowy Kickboxing powróci do stolicy Polski, za sprawą gali DSF Kickboxing Challenge. W hali Arena Ursynów najlepsi polscy i bałkańscy zawodnicy stoczą bezkompromisowe pojedynki w ramach meczu Polska vs Macedonia, a najlepsi krajowi reprezentanci wagi superciężkiej wyłonią spośród siebie prawdziwego "Giganta Ringu".

Mistrzyni świata, Dorota Godzina w uznaniu sportowej klasy stoczy walkę wieczoru z Kristiną Stojchevską z Macedonii, a stawką walki będzie pas CHAMPION organizacji DSF Kickboxing Challenge w kategorii do 56 kg. Będzie to też rewanż za Mistrzostwa Europy w 2014 roku, gdzie w Mariborze trenująca w klubie "X Fight Piaseczno" polska mistrzyni świata pokonała Kristinę. Zawodniczka z Macedonii tym razem dostaje zawodową szansę zrekompensowania tamtej porażki. Dla Doroty będzie to szansa na czwarte z rzędu zwycięstwo w cyklu DSF Kickboxing Challenge i dostarczenie punktów Polsce w meczu z Macedończykami.

Na pewno do roli gwiazd DSF Kickboxing Challenge, mogą aspirować także mistrz Europy i wielokrotny medalista europejskich i polskich imprez Sportów Walki, Kamil Ruta z klubu "Wicher Kobyłka". Ruta zmierzy się z Macedończykiem, Mikim Ivanovskim, a walka wejdzie w skład międzynarodowej konfrontacji. Także starcie jednego z najlepszych specjalistów formuły full-contact, Łukasza Wichowskiego z Dimitarem Gjorgjievem pozwoli ustalić wynik meczu złożonego z trzech pojedynków.

Ważną częścią gali będzie turniej wagi superciężkiej z udziałem najlepszych krajowych zawodników. Patryk Proszek, Michał Bławdziewicz, Tomasz Klimiuk i Wojciech Stawicki rozstrzygną między sobą jednego wieczora o prymacie w najcięższej kategorii w kraju. Inne ciekawe starcia staną się udziałem Macieja Grzegorzewskiego i Macieja Garbaczewskiego a także Wojciecha Kosowskiego z Kamilem Jenelem.

Dla kibiców sztuk walki to wydarzenie będzie okazją obejrzenia walk Kickboxingu na zasadach K-1 i Full-contact na najwyższym europejskim poziomie. Umożliwia to projekt Grupy DSF z wciąż ewoluującymi galami na coraz wyższym poziomie. Poniżej pełna karta walk gali:

Main event - Walka Wieczoru o Pas CHAMPION DSF Challenge
K-1 Rules -56 kg: Dorota Godzina (Polska) vs Kristina Stojchevska (Macedonia)

Co-main event
K-1 Rules -81 kg: Kamil Ruta (Polska) vs Miki Ivanovski (Macedonia)

Extra fight
Full contact -81 kg: Łukasz Wichowski (Polska) vs Dimitar Gjorgjiev (Macedonia)

Turniej Wagi Superciężkiej K-1 Rules:
+91 kg: Patryk Proszek (Gwardia Zielona Góra) vs Michał Bławdziewicz (Palestra Warszawa)
+91 kg: Tomasz Klimiuk (Human Białystok) vs Wojciech Stawicki (Spartakus Świdwin)

Walki rankingowe PRO K-1 Rules:
-70 kg: Maciej Grzegorzewski (Human Białystok) vs Maciej Garbaczewski (TKKF Siedlce)
-75 kg: Kamil Jenel (Paco Team Katowice) vs Wojciech Kosowski (Palestra Warszawa)
-81 kg: Radek Paczuski (Radość Boxing Team) vs Mateusz Rycerski (SKS KB Victoria Szydłowiec)

Walki rankingowe PRO-AM K-1 Rules:
-65 kg: Eliasz Jankowski (Prych Team Legnica) vs Kamil Szłapka (Our Team Poznań)
-65 kg: Jan Lodzik (Tajfun Legionowo) vs Michał Królik (Paco Team Katowice)
-75 kg: Daniel Kolasiński (Palestra Warszawa) vs Marcin Marciszewski (TKKF Siedlce)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje DSF KICKBOXING CHALLENGE

Brak recenzji

Polecane z kategorii sport