sport

Mistrzowie Polski Chippendales Models FX

sport

Mistrzowie Polski Chippendales Models FX

Mistrzowie Polski Chippendales Models FX - Bilety na wydarzenia sportowe

Mistrzowie Polski Chippendales MODELS FX to kilku niewiarygodnie przystojnych, świetnie zbudowanych mężczyzn. Pożądana w całej Polsce i zagranicą perfekcyjna, luksusowa, elektryzująca grupa taneczna mężczyzn. Już 5 marca br., wystąpią w ekskluzywnym show w kieleckim Grand Hotel MUSIC CLUB ul. Sienkiewicza 78. Zapraszamy na wyjątkowo gorącą zabawę! Najlepszy skład, grupy tworzą medaliści Mistrzostw Polski w różnych dyscyplinach sportowych, kulturystyce, fitness, a także instruktorzy tańca.
Spotkać ich można na wybiegach mody w Polsce i zagranicą. Tworzą elitarną grupę taneczną. Swoją markę budują tak by zaskoczyć i oczarować publiczność. Wszystko robią dla publiczności. Na ich pokazach publiczność bawi się bardzo dobrze. Aplauz i reakcja publiczności na pokazach bardzo ich nakręca, jest motorem do dalszego działania.

?MODELS FX? to ekskluzywni i profesjonalni tancerze którzy także kształcą innych. Produkcje oraz wywiady telewizyjne z ich udziałem: Polsat, Polsat 2, TVP1, TVP2, TV4, TVN, TVN 7, TVN Meteo, MTV, SUPER STACJA, TOYA, radiowe: Radio Z, RMF, Planeta, Radio Kolor, Radio S, Radio Mazowsze i prasowe: CKM, Playboy, Kreator, Cosmopolitan, Twój Ślub, Tele Tydzień, Tele Magazyn, Glamour, Solarium, Kurier Polski, Express Wieczorny, Vip News, Gazeta Stołeczna, Express Ilustrowany, Puella Nova, które umożliwiły nawiązać kontakt z klubami w USA, Włoszech, Austii, Francji, Rosji, Szwecji, na Tajwanie, Japonii oraz Niemczech. Współpracowali z firmami: Ikea, Amazons, Kris Line, Playboy, Mercedes, Wólczanka, Unity Line, Oriflame, Sodexho, Makro, Polo Market, Kadus, Ratex, CEDC, Ernst & Young, Manstore, Deni Cler, Ren, Olsen, Missland, Mueller, Berendsen, Jan Niezbędny, Agropak.
Przedstawienia Chippendales to fantastyczne przeżycie. Profesjonalni tancerze przenoszą kobiety w świat skrytych pragnień i fantazji. Grupa Models FX to najpopularniejsi i najdłużej działający zespół chippendales w Polsce. Panowie podkreślają, że nie są striptizerami, tylko tancerzami. Nigdy nie rozbierają się do końca, zostają w bieliźnie. Show Models FX jest najbardziej rozpoznawalnym widowiskiem wśród kobiet. Chippendales dostarczają wrażeń mając na uwadze, że kobiece zmysły są zróżnicowane, tak jak zróżnicowane są ich występy. Starają się wyrwać kobiety z szarego życia choćby na parę chwil. Niczego nie udają, każdy z Chippendales ma swoje "niegrzeczne" fantazje, każdy wykorzystuje to podczas show, czarujemy uśmiechem, spojrzeniem, gestem - mówią modele. W ich występie nie chodzi o zdejmowanie spodni, lecz o ucieleśnienie marzeń kobiet w każdym wieku.
Taniec policjanta, strażaka, robotnika lub kowboja to tylko kilka tematów na występy. Występem nie będą zawiedzione nawet najbardziej wymagające Panie. Chippendales to fenomen obyczajowy i kulturowy w naszym kraju. Tylko nasi tancerze gromadzą na swoich pokazach tłumy kobiet, tylko oni potrafią tak bardzo mocno rozgrzać swoją publiczność, tylko oni dają tak wspaniałe popisy. Show w ich wykonaniu powala na kolana i zapada w pamięci jeszcze bardzo długo po występie. Podsumowując ten krótki opis można stwierdzić, że Panowie mają pełne ręce roboty i dużo sukcesów w tak krótkim czasie? A to dopiero początek!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Mistrzowie Polski Chippendales Models FX

Brak recenzji

Polecane z kategorii sport