Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

sport

Zawody Akrobreak Masters 6. Edycja

sport

Zawody Akrobreak Masters 6. Edycja

Zawody Akrobreak Masters 6. Edycja - sport

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione
  1. Edycja zawodów Akrobreak Masters w grudniu w WCK

W Wodzisławskim Centrum Kultury odbędzie się 6. edycja zawodów akrobatyki tanecznej organizowana przez Akrobreak przy współorganizacji Wodzisławskiego Centrum Kultury. Wydarzenie zostało zaplanowane na 9 grudzień 2023 br.

Akrobreak to grupa pasjonatów tańca i gimnastyki. Od wielu lat współpracują z Wodzisławskim Centrum Kultury prowadząc zajęcia akrobatyczne w sekcji pod tą samą nazwą oraz dla tancerzy zespołu Miraż. Ponadto firma współpracuje z licznymi placówkami na Śląsku prowadząc zajęcia dla dzieci i młodzieży, a także szkoląc nową kadrę instruktorską. Założyciel firmy i główny trener Marcin Kost posiada uprawnienia do trenowania kadry olimpijskiej. Jest tancerzem, zawodnikiem, pedagogiem, szkoleniowcem i nauczycielem wychowania fizycznego.

  • To już szósta edycja naszych zawodów. Moim marzeniem, które właśnie się spełnia było to, aby nasze zawody cieszyły się zainteresowaniem ze strony różnych klubów i zawodników. Organizacja zawodów to spore wyzwanie, jednak radość dzieciaków, duma rodziców i trenerów ze swoich pociech daje motywację i przekonanie, że to co robimy jest dobrą zabawą i rozwojem dla nas wszystkich – mówi Marcin Kost, właściciel Akrobreak, trener, bboy, trener akrobatyki w WCK.

Wydarzenie skierowane jest do 3 grup wiekowych: 6-8 lat, 9-11 lat oraz + 12 lat w stopniu zaawansowania typu standard lub master. Najmłodsza grupa wiekowa zaprezentuje z góry narzucony układ akrobatyczny. Nie będzie ona podlegała ocenie sędziowskiej. Każdy zostanie nagrodzony. Grupy starsze zaprezentują w zawodach własne układy składające się z elementów obowiązkowych i elementów dodatkowych. Elementami obowiązkowymi będą m.in. stanie na głowie, przerzut bokiem, mostek, szpagat czy rundak, a elementami dodatkowymi będą np. przewrót w przód do przysiadu podpartego, wyskok z półobrotem czy różne odmiany salt. Wszystkie elementy dokładnie opisuje komunikat nr 1 i komunikat nr 2 do pobrania na stronie internetowej www.wck.wodzislaw-slaski.pl

  • Zawody Akrobreak Masters na stałe wpisały się repertuar imprez kulturalnych Wodzisławskiego Centrum kultury. Cieszymy się , że dom kultury stał się miejscem dla kreatywnych pasjonatów, którzy chcą realizować swoje marzenia. Impreza z każdą edycją przyciąga coraz większą ilość uczestników oraz widzów. To dowodzi temu, że inicjatywa jest warta kontynuacji – mówi Katarzyna Rokowska-Szyroki, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników dyplomy, medale i nagrody. Zapisy przyjmowane są od 3.11.2023 (piątek) do 17.11.2023 (piątek) (po wcześniejszym wysłaniu maila do dnia 10.11.2023 aby dostać kartę zgłoszenia zawodników) na adres [email protected]. Opłata startowa dla grupy wiekowej 6-8 lat wynosi 50 zł , a dla grup 9-11 lat oraz 12+ wynosi 60 zł. Ostateczny termin przyjmowania opłat przypada na 17.11.2023 na konto Wodzisławskiego Centrum Kultury nr 41 1240 6292 1111 0011 2233 0310 PKO S.A. W tytule przelewu należy umieścić przykładowy zapis: „zawody Akrobreak Masters, akredytacja za 5 osób w kategorii 9-11 lat standard oraz 3 osoby w kategorii 9+lat masters”.

  1. edycja zawodów Akrobreak Masters będzie otwarta dla publiczności. Bilety w cenie 15 zł można kupić w kasie WCK lub online

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Wodzisław Śląski

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Zawody Akrobreak Masters 6. Edycja


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii sport