Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

stand-up

3xSolo stand up

stand-up

3xSolo stand up

3xSolo stand up - stand-up
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Razem, ale solo. 3 solistów, 3 świetne programy stand-upowe. Tomek Nowaczyk, Grzegorz Dolniak i Jim Williams. Z połączonych sił tej jakże zacnej trójki powstaje niezapomniany wieczór. Niezapomniany dla widzów i przeważnie dla samych wykonawców.

15.03.2015 godz.19:00
Centrum Zarządzania Światem
bilety: 15 zł

Grzegorz Dolniak - kabareciarz z wyboru, konferansjer z powołania, animator kultury z zacięcia, solista z nadania, rysownik z zaskoczenia... Widziany na scenach i ekranach, bądź ekranikach - zależnie od ilości zakupionych wraz z telewizorem cali. Rozpoczął w kabarecie, gdzie skończy jeszcze nie wie, ale szuka i znajdzie!

Jim Williams - Nie ma dnia, od 7 lat, w którym ktoś nie zapytałby Jima tonem pełnym niedowierzania: "DLACZEGO mieszkasz w Polsce???". Zamiast tłumaczyć się z tego absurdalnego posunięcia, jakim jest wyemigrowanie ze Stanów do Polski każdemu z osobna, Jim wyjaśnia to raz a porządnie. Na scenie. Po polsku. Wykorzystując nie tylko mikrofon, ale i swoje ciało mima. Przy okazji zdobywając konsekwentnie II nagrody na większości festiwali (II miejsce - PAKA, II miejsce - Mulatka, II miejsce - Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry, II miejsce - Szpak, II miejsce - Wrocek), i występował w dwóch odcinkach programu Dzięki Bogu już weekend na TVP2.

Tomek Nowaczyk - obiecujący (na przykład zwrot pożyczonych pieniędzy) stand-upper. Zwycięzca konkursu One Ryj Show podczas XIX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej 2014. Członek kabaretu Czesuaf, nałogowy biegacz (kilkanaście ukończonych maratonów i żyje!), autor wierszy dla dzieci. Jako stand-upper tworzy raczej nie dla dzieci. Ma wielu fanów, z tym że nie wszyscy już o tym wiedzą. Występował na wielu scenach w całej Polsce, a także na ekranach telewizorów w programie Tylko dla Dorosłych (TVP2) oraz relacji z Rybnickiej Jesieni Kabaretowej (Polsat).
Opinie o Tomku:
- "Bezkompromisowy. Piekielnie zabawny." - Tomek Nowaczyk o sobie,
- "Przekomiczny człowiek." - Tomek Nowaczyk o sobie,
- "Nie widziałem lepszego komika!" - Stevie Wonder.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: 3xSolo stand up

Kupa śmiechu i zabawy, naprawdę zajebiste trzy występy.
mozer 16.03.2015 10:35

Polecane z kategorii stand up