stand-up

4 Antrakt Stand-up Festiwal: Koncert Galowy

stand-up

4 Antrakt Stand-up Festiwal: Koncert Galowy

4 Antrakt Stand-up Festiwal: Koncert Galowy - Bilety na stand-up

To już 4 edycja Antrakt Stand-up Festiwalu! Jak co roku na naszej scenie zagoszczą najlepsi Komicy w Polsce. Najważniejszym elementem całego Festiwalu jest wieczór konkursowy, podczas którego zaprezentują się Komicy wytypowani podczas ogólnopolskich eliminacji. Ich zmagania oceniać będzie szanowne Jury wskazując zwycięzcę, który weźmie udział w 5 Gali Stand-up Comedy. Nie zabraknie oczywiście koncertów tematycznych, przygotowanych specjalnie na Antrakt Stand-up Festiwal. Jedyne takie święto stand-upu w Polsce! Nie można tego przegapić.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Świetny występ! Dawno się tak nie uśmiałem. Co prawda występ Borkowskiego już tak nie bawił, ale miał trudne zadanie występując jako ostatni po tylu świetnych komikach.
Świetna impreza , super wykonawcy , prowadzenie bezkonkurencyjne. na pewno przyjdziemy ponownie.
Impreza mega. Polecam
Jak dla mnie rewelacja, najlepszy reset po tygodniu pracy!
W życiu się tak nie uśmiałem! Był to mój pierwszy stand-up i polecam wszystkim tą formę rozrywki kulturalnej! Naprawdę kosmos i enegia na cały tydzień do działania. Gratulacje dla organizatorów :)
Naprawdę warto, byliśmy ostatniego dnia na finałowej gali i dawno się tak nie uśmiałem, Rafał Pacześ- mistrz, za rok jestem napewno
Dobrze się bawiliśmy :-)
Kasia Dziedzic 04.12.2017 13:03
Świetnie spędzone 2.5h! Mega duza dawka śmiechu, fajni prowadzacy, organizacja i nagłośnienie tez bez jakichkolwiek zarzutów. Bylismy pierwszy raz na tego typu imprezie i na pewno wrócimy.
Było świetnie!!!Polecam wszystkim!Płakaliśmy ze śmiechu!!
asunia33 04.12.2017 12:32
Rewelacja. Nowe obiecujące twarze + starzy wyjadacze. Wybuchowa mieszanka.
Wszystko miodnie:)
Kapitalny show. Jedyny minus, to ustawienie sali - niektóre krzesła, stały za filarami, przez co, aby dojrzeć scenę, trzeba było się wychylić z miejsca.

Polecane