stand-up

4 Antrakt Stand-up Festiwal: Koncert Galowy

stand-up

4 Antrakt Stand-up Festiwal: Koncert Galowy

4 Antrakt Stand-up Festiwal: Koncert Galowy - Bilety na stand-up

To już 4 edycja Antrakt Stand-up Festiwalu! Jak co roku na naszej scenie zagoszczą najlepsi Komicy w Polsce. Najważniejszym elementem całego Festiwalu jest wieczór konkursowy, podczas którego zaprezentują się Komicy wytypowani podczas ogólnopolskich eliminacji. Ich zmagania oceniać będzie szanowne Jury wskazując zwycięzcę, który weźmie udział w 5 Gali Stand-up Comedy. Nie zabraknie oczywiście koncertów tematycznych, przygotowanych specjalnie na Antrakt Stand-up Festiwal. Jedyne takie święto stand-upu w Polsce! Nie można tego przegapić.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje 4 Antrakt Stand-up Festiwal: Koncert Galowy

Świetny występ! Dawno się tak nie uśmiałem. Co prawda występ Borkowskiego już tak nie bawił, ale miał trudne zadanie występując jako ostatni po tylu świetnych komikach.
Świetna impreza , super wykonawcy , prowadzenie bezkonkurencyjne. na pewno przyjdziemy ponownie.
Impreza mega. Polecam
Jak dla mnie rewelacja, najlepszy reset po tygodniu pracy!
W życiu się tak nie uśmiałem! Był to mój pierwszy stand-up i polecam wszystkim tą formę rozrywki kulturalnej! Naprawdę kosmos i enegia na cały tydzień do działania. Gratulacje dla organizatorów :)
Naprawdę warto, byliśmy ostatniego dnia na finałowej gali i dawno się tak nie uśmiałem, Rafał Pacześ- mistrz, za rok jestem napewno
Dobrze się bawiliśmy :-)
Kasia Dziedzic 04.12.2017 13:03
Świetnie spędzone 2.5h! Mega duza dawka śmiechu, fajni prowadzacy, organizacja i nagłośnienie tez bez jakichkolwiek zarzutów. Bylismy pierwszy raz na tego typu imprezie i na pewno wrócimy.
Było świetnie!!!Polecam wszystkim!Płakaliśmy ze śmiechu!!
asunia33 04.12.2017 12:32
Rewelacja. Nowe obiecujące twarze + starzy wyjadacze. Wybuchowa mieszanka.
Wszystko miodnie:)
Kapitalny show. Jedyny minus, to ustawienie sali - niektóre krzesła, stały za filarami, przez co, aby dojrzeć scenę, trzeba było się wychylić z miejsca.

Polecane z kategorii stand up