stand-up
Abelard Giza - Piniata

stand-up

Abelard Giza - Piniata

Abelard Giza - Piniata - Bilety na stand-up

Abelard Giza - Piniata - Ostrów Wielkopolski Stara Przepompownia | Kupuj Bilety Online

Abelard Giza wraca do nas z najnowszym programem " Piniata"- tego nie można przegapić! 
Urodzony w 1980 r. w Gdańsku. Stand-uper, scenarzysta, autor tekstów komediowych. Lider Kabaretu Limo (1999-2014) z którym zdobył liczne nagrody i popularność. Twórca programów stand-upowych "Proteus Vulgaris", "Ludzie, trzymajcie kapelusze", "Numer 3" oraz serialu "Kryzys".  Aktualnie jeździ z programem "Piniata".

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Ostrów Wielkopolski

Brak wydarzeń w: Ostrów Wielkopolski

Recenzje

Świetne!! Abelard Ty jesteś prze gość!! Klasa
Program PINIATA super ! Rewelacyjny występ ! Zapewne jeszcze nie raz zagościmy na Stand Up'ie z udziałem pana Gizy :) Bardzo polecam !
Polecam po stokroć . Świetny występ!!!!!!
Mega ogień, 2 godziny śmiechu Abelard na wyciągnięcie ręki ;D , na koniec Foty z Abelardem, prowadzącym Jackiem Stramikiem i gościnnie Jakubem Śliwińskim. Śmiejcie się ile możecie bo i tak wszyscy umrzemy to lepiej z uśmiechem na twarzy ;D Pozdro standapowe świry :)
MaksiuPOZNAN 04.07.2019 16:24
Abelard jak zawsze genialny. Super zabawa!!!!
Abelard jak zawsze na najwyższym poziomie
Świetny występ chłopaki dali czadu pomimo nawiewu zamiast klimy 😂
Abelard jest "bombowy". Mimo rekordowych upałów w tym dniu w Polsce i sali z "nawiewem nieodczuwalnym" sprawił, że nie skupiliśmy się na upale tylko na nin. Czołówka polskiego Stand-up-u.
Warto pójść. Bardzo energetyczny występ. Dobre mocne poczucie humoru i cały czas trzyma wysoki poziom. Nie było żadnych islamskich kawałków, ani prób konwersji. Na Allacha niczego takiego nie zauważyłem.
Niesamowity występ wymiata Dobrze wydane pieniądze
Występ na oczekiwanym poziome. Organizacyjnie też super, bo pomimo niedogodności dot. pogody była zorganizowana woda
W Polski Stand upie jest Abelard.... Długo, długo nic... I dalej reszta. Inteligencja, bystre zpostrzerzenia i genialne poczucie humoru. Jacek Stramik i Śliwa też ok ale Abelard.... Dzięki wielkie!
Super spędzony czas :)
SUPER!!!!
Genialny program! Świetny support Śliwy oraz prowadzenie Stramika. Rozrywka godna polecenia dla każdego smakosza polskiego stand- upu! :)
To był bardzo udany wieczór!!!!!!!!!!!!!!
Kojeny występ i trzyma poziom 😀
Swietny wystep Abelarda...
Cóż wiele mówić... Ekstraklasa stand-upu nie zawiodła !!!!! Bardzo pozytywnie także wypadł ''Śliwka'' czyli świeża krew na scenie !!!
Polecam..! Szanuję artystów, którzy chcą występować jeszcze dla mniejszej publiczności..
Support średni ale na występie Abelarda jak zwykle uśmiałem się do łez, czekam na następny jego program w Ostrowie, pozdrawiam
genialnie
Super! - Kupa śmiechu - jak zawsze u Abelarda
Jak zwykle wesoły i dowcipny ,ale jeszcze dodatkowo okazało się ,że ludzki Pan .!!! Na sali wszystkie miejsca zajęte, ludzie siedzą też na schodach , klimatyzacja nie działa , na sali chyba ponad 30 st. C.,a oni zarządzają przerwę i każdemu fundują butelkę wody w cenie biletu .....
Abelard jak zawsze świetny! Polecam!
Abelard jak zawsze super! Dodatkowo reagował na to, co się dzieje dokoła i improwizował. Śliwa musi się jeszcze wiele nauczyć od starszych kolegów... Woda była bardzo przydatna :)
Polecam!
Słaby nawiew abelard mega 😂
Wspaniały występ. Polecam!!!
Super stand-up!! Giza rozwalił system!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Ostrów wielkopolski inne wydarzenia