stand-up

Antrakt Stand up Festiwal

stand-up

Antrakt Stand up Festiwal

Antrakt Stand up Festiwal - Bilety na stand-up

Antrakt Stand up Festiwal, jest imprezą ogólnopolską, skupiającą na jednej scenie przez dwa dni najlepszych wykonawców stand up comedy, gatunku, który cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Festiwal ma na celu dalsze upowszechnianie tej formy komedii oraz promocję jej nowych wykonawców, którzy w swoich programach często poruszają dość kontrowersyjne tematy, dlatego tym samym Festiwal skierowany jest do publiczności dojrzałej, inteligentnej z ogromnym dystansem do siebie i świata. Dodatkowym atutem części konkursowej festiwalu jest skład Jury, w którym zasiądą. Abelard Giza , Antoni Syrek- Dąbrowski i Jarosław [Bisz] Jaruszewski. Oprócz głównej części festiwalu, czyli konkursu który odbędzie się pierwszego dnia, polecamy imprezy towarzyszące, takie jak Roast Tomasza Jachimka, Panel dyskusyjny "Dlaczego stand up?" oraz gala finałowa festiwalu, w której udział wezmą Stand-up Bez Cenzury: Katarzyna Piasecka, Abelard Giza, Kacper Ruciński, Stand-up Polska: Antoni Syrek-Dąbrowski, B.O.K Band, laureaci części konkursowej festiwalu a poprowadzi go Wojciech Tremiszewski.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Nie żałuję, że tam byliśmy :) Organizacja w porządku.
było extra
Genialni wykonawcy i genialne dialogi ! Jedyne co można byłoby na przyszłość zmienić to długość wydarzenia... zdecydowanie za krótko! 2 godziny (z wplecionymi w całość paroma kilkuminutowymi utworami grupy BOK) to zdecydowanie za krótko biorąc pod uwagę ceny biletów.
Jeden komik śmieszny, prowadzący próbujący nieudolnie ratować imprezę, jeden czytający z kartki i wydzierający się jak niedorozwinięty, jeden mówiący z taką pasją, że usnąłem, nieśmieszny brat roastowanego i niestety niespodzianka - nieśmieszny Jachimek...
Fajny roast, generalnie najlepiej poradził sobie Sebastian Rejent, a prowadzenie imprezy przez Kacpra Rucińskiego świetne.
Fajnie, że pojawiają się nowi wykonawcy. Niektórzy byli lepsi inni słabsi, ale każdy kiedyś zaczynał :). Usłyszeć jak kazali Piaseckiej spier........ać - bezcenne ;)
Dwie godziny śmiechu.
Panowie dali radę. Żarty były śmieszne i błyskotliwe. Kilka tekstów zapamiętałem i na pewno nie raz jeszcze będę je wspominał.
Zajebiste !!!
Maciej 20.10.2014 08:00
Super zabawa! Uśmialiśmy się do łez! Gorąco polecam wieczór ze stand upem!
ginger 19.10.2014 21:05
Świetna impreza, wykonawcy pierwszorzędni
Kabaret bardzo udany. Organizacja wydarzenia zla
Andrzejg 19.10.2014 17:51
no... dali rade
Roast oceniam dobrze.Niektorych artystów stać na trochę więcej ale było w porządku :)

Polecane