Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

stand-up

Bartosz Zalewski

stand-up

Bartosz Zalewski

Bartosz Zalewski - stand-up

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

BARTOSZ ZALEWSKI - urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, trzy do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność. Tym razem zaprasza na program "ŚMIEĆ CZY BYĆ", który odróżnia się tym, że został zapisany Wielkimi Literami. Tematy poruszane w programie: styk śmiertelności i kapitalizmu, wilkołaki, wampiry, seksis, genderis i feminis, wiadomo, zabawne rzeczy. Szykuje się komercyjny sukces, artystyczna porażka i średnie zadowolenie młodzieży. Możliwość zakupu koszulki po występie.

DAMIAN SKÓRA - komik, muzyk, średniego wzrostu, umiarkowana wada wzroku, stolec w normie, przeciwwskazań do przyjścia na jego występ nie stwierdzono. Damian to osoba transwiekowa - dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele 31-latka. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Nagradzany również wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym. Członek krakowskiej grupy Comedy Lab oraz Kraków Stand-Up Comedy, gdzie udziela się w języku angielskim. Aktywny muzyk, posiada na swoim koncie kilka projektów, z którymi zaliczył występy w TV i na festiwalach, oraz dla 8 osób w Pszczynie. Kilkakrotnie gościł na antenie Comedy Central, na YouTube, na podium konkursu one-man show w Koszalinie (I i II miejsce), oraz w Czechach (raz przejazdem, raz na wakacje). Nieskutecznie zakisił w tym roku dwa słoiki ogórków. Skutecznie za to napisał własny opis w trzeciej osobie. W najnowszym programie mówi żarty oraz inne rzeczy przydatne do śmiania. Prowadzi także kurs warsztatów oraz szkolenia z kursów. Organizator zastrzega sobie możliwość wyproszenia gości niespełniających podstawowych zasad kultury osobistej. Przypominamy o obostrzeniach związanych z pandemią COVID-19. W przypadku przełożenia lub odwołania wydarzenia, będzie można bez problemu dokonać zwrotu biletów.

Podczas występu obowiązuje całkowity ZAKAZ nagrywania audio i/lub video. Osoby przeszkadzające artystom mogą zostać wyproszone z lokalu bez możliwości zwrotu pieniędzy za bilet. Występ przeznaczony jest dla osób powyżej 16. roku życia. Nie drukuj biletu, bądź EKO! Wystarczy, jak pokażesz bilet w telefonie

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Bartosz Zalewski


Jak działają recenzje?
Kameralnie, miejsce z klimatem. Występ obu panów wyśmienity, dowiezli do końca wspaniałe.
Kris 01.12.2022 14:39
Super występ . Polecam 💪💪💪
alicja1117 30.11.2022 16:02
Super występ, obydwaj panowie dawali radę, a mieli na prawdę trudną publicznośc w pierwszym rzędzie (nie pozdrawiam). Prywatnie Bartek jest jeszcze lepszy :) No i lokal również wielki plus - super klimatyczny!
Paula 10.11.2021 08:39
a chujowo, bo nie dotarlem i nie bylem 😒ale gdybym byl to na pewno na 6, bo gdyz B. Zalewski ponizej tego poziomu sie nie zniza i to wale w ciemno. i tak to wyglada mili Panstwo, polecam serdecznie🙂hough
Piotr 09.06.2021 22:49
Świetny występ. Bartosz jest w formie, nawet...był trzeźwy :) lokal ładny. Jechaliśmy 150km żeby to zobaczyć.
Michaś1410 21.11.2016 09:14
Bartosz Zalewski w Programie Pełna Alienacja
Tomaszów Mazowiecki, 19.11.2016
Ęklawa - klub kultura kawa

Polecane z kategorii stand up