stand-up

Stand-up: Błażej Krajewski w programie "Rzut za dwa"

stand-up

Stand-up: Błażej Krajewski w programie "Rzut za dwa"

Stand-up: Błażej Krajewski w programie "Rzut za dwa" - Bilety na stand-up

Błażej Krajewski po lockdownie powraca ze swoim najnowszym programem "Rzut za dwa"! Bydgoski komik znany z opowiadania historii z rodzinnego miasta, wieloma wpadkami, które Błażej przyciąga do siebie jak magnes oraz wcieleniami w barwne postacie zaczerpnięte ze świata popkultury. W związku za stanem epidemii: Wejście na wydarzenie możliwe wyłącznie w maseczce. Na sali dostępne 50% miejsc.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Poznań

02.02.2022, 20:00 Trops - Akademickie Centrum Kultury
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje i opinie: Stand-up: Błażej Krajewski w programie "Rzut za dwa"

Błażej jak zawsze w najwyższej formie. Występ rewelacja. Co do widowni... niektórzy nie wiedzieli chyba jak się powinno zachować na stand upie :)
Byłem razem z dziewczyną i byliśmy bardzo mocno zawiedzeni.. na początku było nawet śmiesznie gdy wszedł pierwszy artysta nie pamiętam już imienia i nazwiska i Błażej na początku też całkiem nieźle ale praktycznie po jednym, dwóch żartach zaczęła się żenada ...żarty były coraz bardziej sprośne i szydercze może i nawet gdyby były mocno zabawne to może by człowiek nie zwrócił aż tak na to uwagi ale one były po prostu słabe wiem z dniem tylko ja mam takie zdanie bo ludzie wychodzili w trakcie też wstałem żeby wyjść bo już nie.moglem tego wytrzymać ale akurat w tym momencie się skończyła całe szczęście a szkoda bo Błażej Krajewski jest/był moim ulubionym komikiem jeszcze do tego żarty z Jana Pawła II świętego i zmarłego którego wszyscy bardzo kochali i szanowali to nie to samo co żarty z Kaczyńskiego moim zdaniem- nie na miejscu ..ale chyba to już taki zawód że czym większe wow na początku tym szybciej potem artysta się wypala nic dziwnego bo tak to jest już w tym świecie że jak chcesz być wielki to wiedz że będą wiele od Ciebie wymagać wielką szkoda...
Super Super jest moc masa śmiechu i zabawy po prostu sztosik
Ubawiłam się po pachy!
Support i występ świetny. Ubaw po pachy. Występem Pana Błażeja bylam dodatkowo pozytywnie zaskoczoch. Udowodnił, że mimo używania stosunkowo niewielkiej ilości przekleństw, co jest charakterystyczne dla stend-upu, można bawić ludzi do łez i bólu szczęki. Jestem pełna uznania. Choć pań Tomasz też dal rade. Była naprawdę Super. Poza tym miejscówka mega klimatyczna i z miłą obsługą. BYŁO WARTO.
Super
Śmiechu po pachy, świetny występ, poruszający.
Dobry support, dobry występ.
Błażej trzyma poziom :)
Świetny występ. Support Patryka również :)
Było super.2 godziny dobrej zabawy.
Bardzo dobry występ i bardzo dobry support (a z tym bywa różnie)
Sztos
Patryk 15.10.2021 18:23
Super rozrywka, nieźle się pośmiałem z tego co mówił. Polecan
Mati01 15.10.2021 17:08
Mój pierwszy stand up i jestem bardzo zadowolona :D Bardzo dobry support a miałam obawy. Błażej też pokazał klasę 😎😎
Milejdi 15.10.2021 11:50
Krajewski jest kotem
Rewelacja! Kilkukrotnie płakałam ze śmiechu🤣
Brawo Błażej! Dobra robota!
Jak zawsze śmiałam się cały występ! 🙃
123 27.06.2021 08:39
Świetna zabawa, Błażej jak zawsze na wysokim poziomie, brzuch boli ze śmiechu kilkanaście godzin po występie. A do tego jeszcze świetna robota na supporcie Maksa Padalaka. Polecam
Super się bawiłem.
Shark 04.06.2021 09:02
Mocny wstęp supportu :D Najbardziej mi się podobała nawijka o zadłużonych imionach takich jak jacek sasin który prze*ierdolił 70 mln zł na wybory które się nie odbyły :D Super impreza polecam, polecam gorąco jak niektóre laski z roks.. yyy tzn tindera.
brawurowajazdaczikleczento 10.03.2021 12:23
Super atmosfera, jestem mile zaskoczona 😊 dawno się tak nie uśmiałam 👍
Pan występujący przed Błażejem zaprezentował dno i wodorosty... Żenada

Polecane z kategorii stand up