stand-up

Grzegorz Dolniak

stand-up

Grzegorz Dolniak

Grzegorz Dolniak - Bilety na stand-up

"Flashback" to najnowszy program Grzegorza Dolniaka. Tym razem komik rozprawi się ze wspomnieniami z cudownych lat '90 i początków XXI wieku, opowie nam swoje flashbacki z życia na blokowisku szarym jak pogoda w Rewalu na pierwszym od dziesięciu lat urlopie i postara się sprawdzić ile z tego znajduje swoje odbicie w czasach dzisiejszych i dlaczego "kiedyś to były czasy", a teraz to zwykła bida z nyndzą i Polacy na kolanach.

Grzegorz Dolniak - szczeciński komik na warszawskiej emigracji. Od lat związany ze sceną, najpierw w kabarecie Szarpanina, dziś solowo w stand-upie i zespołowo w teatrze improwizacji Damy na Pany. Jest również pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym Festiwalu Komedii SZPAK i założycielem warszawskiej Centralnej Spółdzielni Komediowej. Stale współpracuje z TVP2 i TVP Rozrywka, gościnnie pojawia się także w programach rozrywkowych na antenie innych stacji telewizyjnych: Polsat, TV Puls, TVN.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Inne wydarzenia powiązane z Grzegorz Dolniak

Recenzje Grzegorz Dolniak

Ogólnie występ oceniam bardzo pozytywnie, uśmiałam się i o to chodzi :) Minus za bardzo niewygodne krzesła i ich rozmieszenie na jednym poziomie. Niestety wyzsze osoby z przodu zasłaniały widok.
Genialny wieczór! Czekam na więcej humoru :)
Prawdziwy relaks i półtorej godziny śmiechu🤣 Świetny kontakt z publicznością i cudowna atmosfera. Dobrze wydane pieniądze😁
Żarty na poziomie, świetny relaks w formie zabawy
Świetny występ jeszcze nigdy tak dobrze się nie bawiłem jak w dzień występu. Śmiechom nie było końca. Będę dobrze wspominał to przeżycie/wydarzenie.
WilU 15.07.2021 10:49
Bawiłam się świetnie.
😊
Bartosz 15.07.2021 08:35
Super! Było naprawdę zabawnie. Szczerze polecam!
Krysia 14.07.2021 16:25
Było nieźle. Odstresowałam się :)
dudukasia 14.07.2021 15:59
Super , polecam
Daga 14.07.2021 13:20
Świetna osobowość sceniczna, kontakt z publicznością. Inteligetny żart, bez zbędnego przeklinania. Grzesiu jest najlepszy. Serio 😋
Agnieszka 14.07.2021 12:26
Występ genialny! Grzegorz jest niesamowity, salwy śmiechu przez ponad godzinę są tego dowodem. Jeśli ktokolwiek ma wątpliwości, czy pójść - TAK, PÓJŚĆ!
Występ rewelacyjny. Grzegorz wymiata. Polecam każdemu kto będzie miał możliwość udziału w Stand up Grzegorza Dolniaka aby tego doświadczył. Jeden minus dla organizatorów za zamieszanie z miejscami. Kupując bilet rezerwujemy miejsce i byłem przekonany, że tak było. Okazuje się jednak, że nie. Za bałagan z miejscami wielki MINUS.
Wystąp znakomity. Po raz pierwszy miałam okazję wziąć udział w takim wydarzeniu na żywo. Grzegorz świetny jak zawsze! Jedyny minus dotyczy braku klimatyzacji. Przy całej zapełnionej sali jest to dość dokuczliwe.
POLECAM CZŁOWIEKA . FAJNY WYSTĘP
Jest najlepszy i ma ładne nazwisko na francuskiej 🤗
Syn się bawił znakomicie, ja nieco mniej - widać, że jednak w humorze różnice pokoleniowe też dają znać o sobie.
Dolniak jak zwykle świetny występ. Nowe żarty, tematy bliskie każdemu i pozwalające odnaleźć w nich wiele własnych sytuacji. Jedyna rzecz na malutki minus to nagła zmiana numerowanych miejsc na siadanie wedle uznania. Nie po to kupuję bilet miesiąc przed terminem w pierwszym rzędzie, aby ktoś inny na nim siedział. Chociaż ogólne wrażenie na wielkie plus i zapewne jeszcze nie raz będę chciała uczestniczyć w jego występie. Support również trzymał poziom.
Zdecydowanie polecam, duuuuzo dużo śmiechu 🙂
Rewelacja - gorąco polecam. Niezły "świr"
Wow. Naprawde Wow. Bardzo śmieszny program, doskonale zaprezentowany. Dla mnie na dziś top3 standuperów w PL
ekstra występ. Czuję niedosyt bo trwał zdecydowanie za krótko! :) polecam!
Śmiechów nie było końca! Pozdrawiam!
Występ rewelacyjny, uśmialiśmy się do łez 😄 Pan Grzegorz nie zawiódł nas poraz kolejny 😄 Jedyny minus, to klimat na sali, ponieważ było bardzo duszno, brakowało dobrej wentylacji powietrza...
Super występ
Świetny występ!
Uśmiałam się do łez! Świetny występ, u Grzegorza zawsze ponad godzina śmiechu gwarantowana. Polecam wszystkim!
Dobrze wydane pieniądze. :)
Występ świetny, zarówno Ewa jak i Grzegorz :) Co prawda na początku występu dzicz emocjonalna z Jeleniej Góry reagowała dość "oszczędnie", ale rozkręcili się. Polecam wszystkim. Pozdrowienia dla występujących
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii stand up